Nastavení názvu počítače umožňuje neplatné znaky v poli Název počítače

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 228275 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V režimu GRAFICKÉHO část instalace výzvy pro název počítače jste oprávněni zadejte nestandardní znaky (například "qw # $ % ^ _fg"). Pokud tak učiníte, zobrazí se upozornění o použití názvu DNS, ale jste oprávněni pokračovat. Po dokončení instalace souboru Setuperr.log sestavy, název počítače obsahuje nestandardní znaky.

Příčina

Název má nestandardních znaků, ale je stále platný.

Řešení

Změnit název počítače název, který používá standardní znaky. Následující znaky jsou obvykle neplatné pro použití v názvu počítače:
/\[]":;|<>+=,?* _

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 228275 - Poslední aktualizace: 23. února 2007 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbprb kbsetup KB228275 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:228275

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com