Pomocou Secedit.exe platnosti skupinovej politiky nebude uplatňovať znova

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 227448 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Keď správca zmení Group Policy Object (GPO), zmena uskutočňuje na radiči domény (zvyčajne radič domény systému Windows drží úlohu primárny doménový radič flexibilné Single Master operácie [FSMO]). Zmena je potom replikovať na iných radičov domény cez službu Active Directory a adresára SYSVOL replikácie. V pravidelných intervaloch, radiče domény a klientov skontrolovať zmeny GPOs. Ak existujú akékoľvek zmeny sa uplatňujú.

Ak je nevyhnutné okamžité prehodnotenie a uplatňovania politiky skupiny, môžete spustiť príkaz, ktorý spúšťa tento proces.Ďalšie informácie o predvolenej intervaly pre obnovovať na pozadí skupinovej politiky, kliknutím na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
203607 Ako zmeniť Interval obnovovania politiky predvolenej skupine

DALSIE INFORMACIE

Na spustenie aplikácie Skupinová politika pre lokálny počítač, do príkazového riadka zadajte nasledujúci riadok:
secedit/refreshpolicy machine_policy
Na spustenie aplikácie skupinovej politiky pre prihláseného používateľa, zadajte nasledujúci riadok v príkazovom riadku:
secedit/refreshpolicy user_policy
Zvyčajne, ak GPOs, ktoré definujú životné prostredie pre používateľa sa nezmenili od poslednej dobe Skupinová politika sa aplikuje, objekt GPO je vynechané a nie uplatňovať znova. V každom prípade uvedie / enforce na príkazovom riadku re-applies politiku, aj keď GPOs, ktoré platia pre počítač alebo používateľa sa nezmenili. V tomto prípade je napríklad príkazového riadka:
secedit/refreshpolicy machine_policy / enforce
Po Windows 2000 prijal žiadosť, nasledujúci text by mali byť zobrazené používateľovi:
Šírenie politiky skupiny z domény boli inicioval pre tento počítač. To môže trvať niekoľko minút na množenie na dokončenie a nová politika prejavili. Skontrolujte žiadosť denník chýb, ak existujú.


Informácie o nových pomôcka príkazového riadka Gpupdate.exe v systéme Microsoft Windows XP a Microsoft Windows Server 2003, ktorý nahradí / refreshpolicy Prepnite do Secedit.exe v systéme Windows 2000 získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
298444 Popis pomôcky aktualizácia politiky skupiny

Vlastnosti

ID článku: 227448 - Posledná kontrola: 21. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbenv kbhowto kbmt KB227448 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:227448

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com