Vynucení opětovného použití zásad skupin pomocí nástroje Secedit.exe (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 227448 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka
Tento článek se týká systému Windows 2000. Podporu pro systém Windows 2000 končí na 13. července 2010.Windows 2000 End-of-Support Solution Center je výchozí bod pro plánování strategie přenesení ze systému Windows 2000. Další informace v tématu Microsoft Support Lifecycle Policy.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Jakmile správce změní Zásady skupiny objektu (GPO), změna proběhne na řadič domény (obvykle Windows rolí Flexible Single Master Operation [FSMO] řadič domény primární řadič domény). Změna je pak replikován do ostatních řadičů domény prostřednictvím replikace služby Active Directory a SYSVOL. V pravidelných intervalech řadiče domény a klienti zkontrolovat změny objekty. Pokud neexistují žádné změny budou použita.

Pokud aplikace zásady skupiny a okamžité re-evaluation je nezbytné, můžete vyvolat příkaz aktivuje tento proces. Další informace o výchozí intervaly aktualizace na pozadí Zásady skupiny klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
203607Změna intervalu aktualizace výchozí Zásady skupiny

Další informace

Aktivační událost Zásady skupiny aplikace pro místní počítač, zadejte následující řádek na příkazovém řádku:
secedit/refreshpolicy machine_policy
Aktivační událost Zásady skupiny aplikace pro aktuálně přihlášeného uživatele, zadejte následující řádek na příkazovém řádku:
secedit/refreshpolicy user_policy
Normálně nezměněné objekty, které definují prostředí pro uživatele z poslední doby použita Zásady skupiny, tento OBJEKT je přeskočen a nebude použita. V obou případech určující / enforce na příkazovém řádku re-applies zásady i nezměněné objekty, které platí pro počítač nebo uživatele. V tomto případě je příklad příkazového řádku:
secedit/refreshpolicy machine_policy / enforce
Po přijetí požadavku Windows 2000 by měl uživatel zobrazen následující text:
Pro tento počítač bylo inicializováno šíření zásad skupiny z domény. Může trvat několik minut šíření dokončeno a nové zásady se projeví. Zkontrolujte aplikace chyby, pokud existuje.


Informace o nový příkazového řádku nástroj gpupdate.exe v Microsoft Windows XP a Microsoft Windows Server 2003, která nahrazuje / refreshpolicy přepnout Secedit.exe v systému Windows 2000 získáte v článku databáze Microsoft Knowledge Base:
298444Popis nástroje Group Policy Update

Vlastnosti

ID článku: 227448 - Poslední aktualizace: 27. února 2007 - Revize: 4.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbhowto KB227448 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:227448

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com