Společnost Microsoft podporu pro jeden štítek domény

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2269810 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek obsahuje informace o zásadách podpory společnosti Microsoft, pokud jde o jediný štítek domény (SLDs). SLDs jsou názvy DNS, které neobsahují příponu, například .com, .corp, .net, nebo. org. Například contoso by SLD. Nicméně contoso.com, contoso.net nebo contoso.local nebude SLD.

Další informace

i když SLD není společná konfigurace po celém světě, některé produkty společnosti Microsoft může být nainstalován v konfiguraci SLD a v jiných konfiguracích neobvyklé oboru názvů. Však určité aspekty může použít, jak je uvedeno ve skupinách produktů v jednotlivých. Existující produkty mohou i nadále pracovat s SLDs, ale SLDs není doporučená konfigurace pro budoucí implementace a nemusí pracovat některé produkty nebo verzemi. Jiné společnosti Microsoft nebo aplikace jiného výrobce, které koncovým uživatelům může být vhodné spustit ve vašem prostředí nemusí být kompatibilní na SLD. Doporučujeme, aby zákazníci nasadit své infrastruktury pomocí běžných konfigurací testovaných minimalizovat navíc zavedení a testování náklady.

Technologie Microsoft Common kritériaprogram vytvoří sadu technické požadavky všechServerové produkty společnosti Microsoft. Program Microsoft Common Engineering Criteria bude nadále vyhodnocovat vývoj pokyny pro různé pojmenování konfigurace, pokyny v oboru názvů topologie, v našem serverové produkty společnosti Microsoft.

Microsoft zůstává společnost hodnocení žádné technické problémy, které zákazníci setkat s SLD. Microsoft doporučuje zákazníkům kontrolovat jejich konfiguraci SLD a abyste zjistili, zda přenesení úplný doménový název (FQDN) je to nutné.

Microsoft bude nadále podporovat komerčně rozumné zákazníkům, kteří mají stávající konfigurace SLD, podléhají podmínkámZásady poskytování technické podpory společnosti Microsofta jejich společností Microsoft smlouvu o podpoře. Toto vysvětlení zásady podpory znamená, že Microsoft Premier Support Zákazníci, kteří mají SLD konfigurace mohou kontaktovat služby Microsoft a odborná pomoc (CSS) na svůj souhlas Premier Support sestavy problémů nebo potíží. Podporu požadavků budou pečlivě hodnoceny podle šablony stylů CSS nebo skupin do příslušného produktu.


Odkazy

Obor názvů DNS plánovací centrum řešení

Vlastnosti

ID článku: 2269810 - Poslední aktualizace: 19. srpna 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Foundation
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Klíčová slova: 
kbinfo kbsurveynew kbpubtypekc kbdomain kbmt KB2269810 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2269810

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com