Nasıl yapılır: Terminal Server ile grafik kullan Simgeleştir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 226931 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
ÖNEMLI: Bu makale kayıt defterini değiştirmeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri nasıl yükleyeceğinizi anladığınızdan emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve düzenleme ile ilgili bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Animasyonlu grafik kullanma, Terminal Server istemcisi Ekran yenileme hızını düşürebilir. Programların ve işletim sistemi, mümkün olduğunda animasyonlu grafik kullanımını en aza indirin.

Daha fazla bilgi

UYARı: Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanırsanız, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, Kayıt Defteri Düzenleyicisi yanlış kullanımından kaynaklanan sorunları çözebileceğinizi garanti edemez. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Yöneticiler, grafik kullanımını en aza indirmek için kullanıcıların masaüstlerinde denetlemek için kayıt defteri anahtarlarını kullanabilirsiniz. Windows 2000 Kabuğu tarafından kullanılan animasyon efektleri elemek için aşağıdaki kayıt defteri anahtarını kullanın:
HKEY_CURRENT_USER\ControlPanel\Desktop\WindowMetrics

Değer adı: MinAnimate
Veri türü: REG_SZ
Dize: (devre dışı bırakmak için <a0></a0>), 0
Yöneticiler, bir Terminal sunucusu kayıt defteri kovanı, kayıt, duvar kağıdı, animasyon efektleri ve ekran koruyucular gibi kullanıcı ayarlarını geçersiz kılmak için kullanabilirsiniz. Aşağıda belirtilen konumda UserOverride adlı bir anahtar oluşturun:
Hkey_local_machıne\system\currentcontrolset\control\terminalserver\winstations\rdp-tcp
Sonra kullanıcı anahtarlarını ve HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop anahtarında göründükleri gibi geçersiz kılmak için istediğiniz değerleri yeniden oluşturun.

Örneğin, tüm kullanıcılar için Windows animasyon efektleri geçersiz kılmak için <a0></a0>, aşağıdaki anahtarı ayarlayın:
Hkey_local_machıne\system\currentcontrolset\control\terminalserver\winstations\rdp-tcp\UserOverride\Control Panel\Desktop\WindowMetrics

Değer adı: MinAnimate
Veri türü: REG_SZ
Dize: 0

Özellikler

Makale numarası: 226931 - Last Review: 27 Şubat 2007 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbenv kbhowto kbui KB226931 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:226931

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com