Microsoft Dynamics CRM 4.0 Japonca sürümünde Microsoft Dynamics CRM 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 3'ü yüklediğinizde, bir iletinin ileti bir ek nokta (.) karakter içeriyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2257688 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 4.0 Japonca sürümünde Microsoft Dynamics CRM 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 3'ü yüklemek varsayalım.
Eşleşmeyen bileşenleri yüklendiğinde, beklendiği gibi ileti bir ileti alırsınız. Ancak, ileti istemi gereksiz nokta (.) karakteri içerir.

Microsoft Dynamics CRM 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 3 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
961768Microsoft Dynamics CRM 4.0 için Güncelleştirme Toplaması 3 kullanılabilir

Neden

Bu sorun, ileti doğru yerelleştirilmiş oluşur.

Çözüm

Kur bir güncelleştirme Microsoft'tan edinilebilir. Microsoft Dynamics CRM 4. 0'ı yüklediğinizde veya Microsoft Dynamics CRM 4. 0'ı yükselttiğinizde, Kurulum güncelleştirmelerini denetleyebilirsiniz. Kur güncelleştirmelerini denetlemek için bu seçeneği seçerseniz, uygulama yeni bir kurulum güncelleştirmeleri yükler ve kurulum işlemini çalışırken yüklemeye uygular.

Yükleme bilgileri

KullanabileceğinizYükleme dosyaları güncelleştirmeBu düzeltmeyi edinmek üzere seçeneği Kurulum sırasında Microsoft Dynamics CRM 4.0.
Güncelleştirme yükleme dosyaları seçeneğini kullanın veya el ile Kur güncelleştirme karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
948917Microsoft Dynamics CRM 4.0 için kurulum güncelleştirmelerini edinme

ÖNKOŞULLAR

Kur bu güncelleştirmeyi uygulamak için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Kaldırma bilgileri

Kurulum güncelleştirmesi kaldırılamaz.

Özellikler

Makale numarası: 2257688 - Last Review: 15 Ekim 2010 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbqfe kbmbsmigrate kbexpertiseinter kbmt KB2257688 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2257688

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com