הודעת שגיאה של תוכנית ההתקנה של שולחן העבודה office 365: "המחשב שלך דורש עדכון שירות מתקין Windows"

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 2249804 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

כאשר אתה מנסה להפעיל את Office Setup שולחן 365 כדי להתקין את עדכוני התוכנה האחרונים הדרושים עבור קישוריות 365 Office של Microsoft, מתקבלת הודעת השגיאה הבאה:
המחשב שלך דורש עדכון שירות מתקין Windows

סיבה

בעיה זו מתרחשת כאשר אין לך את הגירסה העדכנית ביותר של שירות Windows Microsoft Installer (MSI) המותקן במחשב שלך. שירות מתקין Windows הוא רכיב הנדרש עבור תוכנית ההתקנה של Office 365 שולחן. שירות Windows Installer מסייע להתקין את העדכונים הדרושים. עליך להפעיל את הגירסה העדכנית ביותר של שירות כדי להשלים התקנות אלה.

פתרון הבעיה

כדי לפתור בעיה זו, התקן את הגירסה העדכנית ביותר של שירות Windows Installer. כדי להתקין את הגירסה העדכנית ביותר של Windows Installer, להתחבר (אתר האינטרנט של Windows Updatehttp://update.microsoft.com). לחלופין, השתמש בכתובת ה-URL הבאות:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = 5a58b56f-60b6-4412-95b9-54d056d6f9f4

מאפיינים

Article ID: 2249804 - Last Review: יום חמישי 26 ינואר 2012 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Office 365 for enterprises
  • Microsoft Office 365 for small businesses
מילות מפתח 
kbmt KB2249804 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם על-ידי תוכנת תרגום-מכונה של מיקרוסופט, ולא על-ידי מתרגם בשר ודם. מיקרוסופט מציעה לך מאמרים שתורגמו על-ידי מתרגמים בשר ודם ומאמרים שתורגמו על-ידי תוכנות תרגום-מכונה, כדי שתיהנה מגישה לכל המאמרים במאגר הידע Knowledge Base שלנו בשפתך. יחד עם זאת, מאמר שתורגם על-ידי תוכנת תרגום-מכונה לא תמיד יהיה מושלם. הוא עלול לכלול טעויות של אוצר מילים, תחביר או דקדוק, המאפיינות את מי שאינו דובר את שפתך. מיקרוסופט אינה אחראית לאי דיוקים, שגיאות או נזק שייגרמו על-ידי תרגום שגוי של התוכן או בעקבות השימוש בו על-ידי הלקוחות. מיקרוסופט גם מעדכנת לעתים קרובות את תוכנת תרגום-המכונה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 2249804

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com