Úlohu Inter-Site topológie generátora z replikácia služby Active Directory

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 224815 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Kontrola konzistencie vedomostí (KCC) je aktívny Adresár komponentu, ktorý je zodpovedný za generácie replikácie Topológia medzi radičmi domény. Tento článok popisuje úlohu jedného server na stránkach, známy ako Inter-Site topológie generátor, ktorý je zodpovedná za riadenie objekty pripojení prichádzajúce replikácie pre všetkých predsunutý servery v mieste, v ktorom sa nachádza.

DALSIE INFORMACIE

Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Preto dávajte pozor a postupujte presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows

Keď KCC na každom radiči domény generuje vytvoriť intra-site topológia lokality, v ktorom býva, KCC pripojenie objekt v adresári Active Directory iba vtedy, keď objekt connection požadované pre lokálny počítač. Tieto zmeny sa vzťahujú na iné domény radiče cez proces normálne replikácie. Každý radič domény používa rovnaké algoritmus výpo replikácia topológie, a v stave rovnováhy medzi radičmi domény, každý by mal dospieť k rovnakému výsledku vo vzťahu k čo replikácie by mali byť topológie. V procese, každý radič domény vytvorí vlastné objekty pripojení.

Pripojenie vytvárajú sa objekty pre predsunutým serverom pre inter-site replikáciu odlišne. KCC na jedného radiča domény (nezávisle od domény) v Každá lokalita je zodpovedný za preskúmanie inter-site topológie a vytváranie objekty pripojení prichádzajúce replikácie, potrebné pre predsunutým serverom v stránky, v ktorom býva. Tento radič domény je známy ako Inter-Site Topológia generátor (ISTG). Radič domény, táto úloha nesmú nevyhnutne byť tiež predsunutým serverom.

Keď ISTG určuje že objektu pripojenia sa musí modifikovať na danom predsunutý server v stránky, ISTG robí zmeny do svojej lokálnej kópie služby Active Directory. Ako súčasť normálne intra-site replikácie procesu, tieto zmeny sa vzťahujú na predsunutý servery v lokalite. Keď KCC na predsunutý server Recenzie Topológia po obdržaní týchto zmien, prekladá pripojenie objekty do replikácie odkazy, ktoré služba Active Directory používa replikáciu dát od vzdialených predsunutým serverom.

Aktuálny vlastník ISTG úlohu je oznámené s procesom normálne replikácia služby Active Directory. Na začiatku prvého servera v lokalite sa stane ISTG pre lokalitu. Úloha nemení ako dodatočné doménové radiče sú pridané na mieste až do aktuálne ISTG sa stane nedostupným.

Aktuálne ISTG oznámi každé iný radič domény na lokalite, že je stále prítomná písomne "interSiteTopologyGenerator" atribút na "CN = NTDS Stránky Nastavenia, CN =SiteNameCN = miest, CN = Configuration, DC =MyDomainDC =Com" podľa jeho objekt radič domény v kontexte pomenovania konfigurácie v Služby Active Directory v určenom intervale. Môžete upraviť tento interval pomocou Nasledujúca hodnota databázy registry (ktorý nie je prítomný v predvolenom nastavení, musí byť pridá):
Kľúč: HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\NTDS\Parameters
Názov hodnoty: KCC stránky generátor predĺženie intervalu (minúty)
Hodnota údajov: Počet minút medzi aktualizácie služby Active Directory v minútach
Predvolené: 30
Ako tento atribút dostane vypestované na iné doménové radiče prostredníctvom Replikácia služby Active Directory, KCC v každom z týchto počítačov monitoruje to atribút na overenie, že to bolo napísané v stanovený čas. Ak čas uplynie bez modifikácie, nové ISTG preberá. Môžete upraviť tohto intervalu pomocou nasledovnú hodnotu databázy registry:
Kľúč: HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\NTDS\Parameters
Názov hodnoty: KCC stránky generátor fail-over (minúty)
Údaj hodnoty: Čas, ktorý musí uplynúť pred nové ISTG je vybratá v minútach
Predvolené: 60
V prípade, že nové ISTG musí byť usadený, každá doména radič objednávok zoznam serverov vo vzostupnom poradí podľa ich globálne Jedinečný identifikátor (GUID). Radič domény, ktorý bude ako ďalší najvyšší v zoznam serverov zo súčasného vlastníka preberá úlohu, začína písať "interSiteTopologyGenerator" atribút, a vykoná potrebné KCC procesy na spravovanie objektov prichádzajúce pripojenie pre predsunutý servery.

Ako radiče domény zhodnotiť, ktorý server mali prevziať ISTG úlohu, výber začína znova prvého radiča domény uvedené v mieste Ak aktuálny server je posledný server v zoznam.

V prípade, že dva radiče domény v lokalite veriť že ich vlastné ISTG úlohu, tam môže byť dočasný stav prichádzajúce objekty pripojení replikácie vytvorený dva počítače. Avšak, akonáhle Replikácia vyskytne a všetky radiče domény prijímať zmeny identifikujúci: nový ISTG KCC na ISTG upravuje topológia podľa potreby.

Vlastnosti

ID článku: 224815 - Posledná kontrola: 21. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Kľúčové slová: 
kbenv kbinfo kbnetwork kbmt KB224815 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:224815

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com