Tom, ako minimalizovať metaúdajov v programe Microsoft Excel zošity

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 223789 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok vysvetľuje rôzne metódy, ktoré môžete použiť na minimalizovať metaúdaje v zošitoch.

Keď vytvoríte, otvoriť alebo uložiť zošit programu Microsoft Excel, zošit môže obsahovať obsah že nechcete zdieľať s ostatnými používateľmi pri rozosielaní zošita elektronicky. Táto informácia je známy ako metaúdaje. Metaúdaje sa používa pre rôzne účely zvýšiť strih, prezeranie, podania a vyhľadávanie Dokumentov balíka Office.

Niektoré metaúdaje je ľahko prístupné prostredníctvom Program Excel používateľské rozhranie. Ďalšie metaúdaje je prístupná cez mimoriadne iba znamená, také ako otvorenie zošita v editore low-level binárny súbor.

Nasledujú niektoré príklady metaúdaje, ktoré môžu byť uložené v zošity:
 • vaše meno
 • Vaše iniciály
 • Názov spoločnosti alebo organizácii
 • Názov počítača
 • Názov sieťového servera alebo pevný disk, kde ste uložili zošit
 • Iných súbor vlastností a súhrn informácií
 • Non-viditeľné časti vloženými objektmi OLE
 • Revízie dokumentu
 • Skrytý text alebo bunky
 • Prispôsobené zobrazenia
 • Komentáre

DALSIE INFORMACIE

Metaúdaje je vytvorený v rôznych spôsobov, ako v programe Excel zošity. V dôsledku toho neexistuje jednotný metóda odstrániť všetky takéto obsah z zošitoch. Nasledujúce časti popisujú oblastí, kde môže metadáta byť uložené v zošitoch programu Excel.

Nainštalujte najnovšiu aktualizáciu

Nasledujúce aktualizácie sú k dispozícii. Ďalšie informácie o tieto aktualizácie po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
305095História aktualizácií balíka Office XP
269356 Prehľad a História Excel 2000 aktualizácie
232652 Prehľad a História Excel záplat

Ako odstrániť svoje meno používateľa z vašich programov

Ak chcete zobraziť alebo zmeniť meno používateľa, postupujte nasledovne:
 1. Na Nástroje ponuky, kliknite na tlačidlo Možnosti. Kliknite na Všeobecné kartu. Vidíte Meno používateľa Editovacie pole.
 2. Ak nechcete, aby ktorúkoľvek z týchto informácií sa zobrazia v zošity, zadajte-identifikácie informácie alebo priestormi v poli upraviť a kliknite na tlačidlo ok aby sa prijali zmeny.
Všetky nové zošity, ktoré vytvoríte bude obsahovať to informácie, skôr ako predvolené hodnoty, že ste zadali, keď ste prvý nainštalovaného balíka Office. Existujúce zošity môžu však už bude obsahovať, toto information.

Ako odstrániť osobné súhrnné informácie

Keď vytvoríte alebo uložiť zošit programu Microsoft Excel, zhrnutie v zošite sa môžu uložiť informácie. Existuje niekoľko spôsobov, môžete použiť na získanie prístupu k týmto informáciám:
 • Otvorte zošit. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Vlastnosti. V Súhrn, Štatistiky, Obsah, a Vlastné karty môžu obsahovať rôzne vlastnosti, ako napríklad vaše meno, vaše meno manažéra a názov vašej spoločnosti.
 • V programe Prieskumník kliknite pravým tlačidlom myši v zošite a potom kliknite na tlačidlo Vlastnosti v kontextovej ponuke. Karty v rámci Vlastnosti dialógové okno môže obsahovať informácie, ktoré chcete odstrániť.
 • Môžete použiť program Microsoft Visual Basic for Applications a alebo iné kód programu na čítanie vlastnosti uvedené v Vlastnosti dialógové okno.
Ak chcete odstrániť súhrnné informácie z existujúceho zošita alebo šablónu, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte zošit alebo šablónu.
 2. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 3. Na Súhrn kartu, odstráňte text Autora, Správca, Spoločnosť, a iné editovacích polí, ktoré chcete distribuovať.
 4. Na Vlastné kartu, odstrániť akékoľvek vlastnosti, ktoré obsahujú informácie, že sa vám nie chcete distribuovať.
 5. Keď skončíte, kliknite na tlačidlo ok. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Uložiť.
 6. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Zatvorte.
Po vykonaní týchto krokov, zošit nebude obsahovať súhrnné vlastnosti.

Odstránenie osobných súhrnných informácií, keď ste pripojení na sieť

Ak ste prihlásení na sieť, vaše meno používateľa siete môže zobrazia v Autora Editovacie pole na Súhrn kartu a v Naposledy uložil pole na Štatistiky kartu, pri ukladaní zošita. Tento problém môže nastať aj keď máte odstrániť všetky ostatné osobné informácie z vášho počítača.

Ak chcete odstrániť súhrnné informácie zo zošita, keď ste na sieti, sledovať tieto kroky:
 1. Ak je zošit uložený na sieťovom serveri, skopírujte zošit na lokálny pevný disk.
 2. Spustite počítač, ale urobiť nie Prihláste sa k sieti. Keď vidíte prihlasovacom dialógovom okne sieť kliknite na tlačidlo Zrušiť alebo stlačte kláves ESC.

  Poznámka: Ak sa systém Windows nedá spustiť stlačením klávesu ESC (napríklad počítač je spustený systém Microsoft Windows NT), nemôžete pokračovať, tieto kroky.
 3. Otvorte zošit.
 4. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Vlastnosti.
 5. Na Súhrn kartu, odstráňte text Autora, Správca, Spoločnosť, a iné editovacích polí, ktoré obsahujú informácie, ktoré si neželáte chcete distribuovať.
 6. Na Vlastné kartu, odstrániť akékoľvek vlastnosti, ktoré obsahujú informácie, že sa vám nie chcete distribuovať.
 7. Keď skončíte, kliknite na tlačidlo ok. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Uložiť.
 8. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Zatvorte.
Pri prihlasovaní na sieť Neotvárajte súbor. Ak tak urobíte, vaše meno používateľa siete sa môžu zapísať do súboru. Však môžete použiť program Windows Prieskumník skopírujte súbor buď siete servera alebo diskety.

Ako odstrániť komentáre v zošitoch

Program Microsoft Excel ponúka možnosť pridávať poznámky do zošitov. Obyčajne, komentáre obsahuje meno osoby, ktorí ich vytvorili.

V programe Microsoft Excel sa komentáre zobrazia ako malý červený trojuholník v pravom hornom rohu bunky. Ak chcete zobraziť komentáre, kliknite pravým tlačidlom na bunku a potom kliknite na Odstrániť komentár v kontextovej ponuke.

Žiadne nové pripomienky, ktoré vytvoríte nesmie obsahovať vaše meno, pretože ste odstránili z vášho Možnosti dialógové okno, ako je popísané v "ako na odstrániť vaše meno používateľa z vaše programy"oddiel, skôr v tomto článku.

Ako odstrániť informácie z hlavičky a päty

Hlavičky a päty v zošitoch môžu obsahovať identifikáciu information. Ak chcete odstrániť informácie z hlavičky a päty, postupujte podľa týchto kroky:
 1. Otvorte zošit.
 2. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Nastavenie strany. Kliknite na Hlavička alebo päta kartu a potom zmeniť hlavičky a päty tak, že obsahujú č identifikačné údaje.
 3. Keď budete hotoví, kliknite na tlačidlo ok.
Všimnite si, že každý hárok v zošite obsahuje vlastnú hlavičku a päta, tak musí opakovať tento proces v každom hárku.

Ako odstrániť hypertextové prepojenia zo zošitov

Zošity môžu obsahovať hypertextové odkazy na iné dokumenty alebo webové stránky na intranete alebo na internete. Hypertextové prepojenia sa zvyčajne zobrazia ako modré podčiarknuté textové reťazce.

Ak chcete manuálne odstrániť z jedného hypertextového prepojenia zošit, kliknite pravým tlačidlom na hypertextový odkaz, ukážte na Hypertextové prepojenie v kontextovej ponuke a potom kliknite na Odstránenie hypertextového prepojenia.

Ak chcete odstrániť všetky hypertextové prepojenia v zošite, môžete použiť Jazyka Visual Basic for Applications a. Ďalšie informácie o tom, ako napísať takéto makro, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
213790Žiadny príkaz ponuky vyberte všetky hypertextové prepojenia v pracovnom hárku
156353 Žiadna ponuka voľba vybrať všetky hypertextové prepojenia

Ako odstrániť štýly zo zošitov

Zošity programu Microsoft Excel môže obsahovať štýly, ktoré obsahujú metadáta. Môžete odstrániť tieto štýly alebo premenovať. Chcete urobiť, postupujte podľa týchto kroky:
 1. Otvorte zošit obsahujúci štýly.
 2. Na Formátovanie ponuky, kliknite na tlačidlo Štýl.
 3. Vyberte štýl, ktorý chcete odstrániť ani premenovať. Kliknite na položku Odstrániť chcete odstrániť štýl alebo kliknite na Názov štýlupole a zadajte názov nového štýlu premenovať štýl.

Ako zobraziť skryté bunky, riadky a stĺpce v programe Microsoft Excel Zošity

V programe Microsoft Excel je možné skryť celé riadky a stĺpce bunky v pracovnom hárku.

Odkryť všetky bunky v pracovný hárok, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na Vyberte všetky tlačidlo v ľavom hornom rohu hárka. Alebo stlačte CTRL + SHIFT + SPACE.
 2. Na Formátovanie ponuku, ukážte na Riadok, a potom kliknite na tlačidlo Odkryť.
 3. Na Formátovanie ponuku, ukážte na Stĺpec, a potom kliknite na tlačidlo Odkryť.
Všetky bunky sú teraz viditeľné.

Poznámka, že bunka môže stále majú jeho výška alebo šírka nastaviť na veľmi malú hodnotu, tvorby bunky pevný Ak chcete zobraziť. Ak je to prípad, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na Vyberte všetky tlačidlo v ľavom hornom rohu hárka. Alebo stlačte CTRL + SHIFT + SPACE.
 2. Na Formátovanie ponuku, ukážte na Riadok, a potom kliknite na tlačidlo Automatické prispôsobenie.
 3. Na Formátovanie ponuku, ukážte na Stĺpec, a potom kliknite na tlačidlo Prispôsobiť výber.
Sily všetkých buniek na veľkosti zobraziť ich obsah.

Všimnite si, že je stále možné pre obsah bunky ťažko pozri; napríklad, ak obsah bunky sú naformátované na použitie bieleho písma v bunke s farbou pozadia, ktorý je tiež biely. Ak chcete zmeniť vlastnosti písma kliknite na položku vybraté bunky, Bunky na Formátovanie menu a potom kliknite na tlačidlo Písmo kartu.

Ako odkryť skryté hárky v zošitoch programu Microsoft Excel

Zošity programu Microsoft Excel môže obsahovať skryté hárky, obsahujú informácie. Ak chcete odkryť hárky, ukážte na List na Formátovanie menu a potom kliknite na tlačidlo Odkryť. Ak hárok je skrytá, môžete vybrať hárok a kliknite na tlačidlo ok.

Poznámka: Ak Odkryť príkaz je k dispozícii, nie sú buď žiadne skryté hárky, alebo zošit je chránený. Na Nástroje ponuku, ukážte na Ochrana, a potom kliknite na tlačidlo Zrušiť zabezpečenie zošita. Ak sa zobrazí výzva na zadanie hesla, zadajte ho zrušiť zabezpečenie zošit.

Ako odstrániť odkazy z zošity programu Microsoft Excel

Zošity programu Microsoft Excel môže obsahovať vzorce, ktoré odkazujú na bunky v iných zošitoch. Ak posielate zošit, ktorý obsahuje prepojenia na iný používateľ, budú môcť určiť mená ostatných zošitov pomocou Odkazy dialógové okno.

Ak chcete odstrániť odkazy zo zošita, musíte odstrániť všetky odkazy na iné zošity zo vzorcov v zošite. Jeden spôsob, ako to urobiť je postupujte nasledovne:
 1. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo Odkazy.
 2. Vyberte názov zošita, do ktorého chcete už odkaz a kliknite na tlačidlo Zmeniť zdroj.
 3. Vyberte zošit, ktorý práve upravujete; pre napríklad, ak upravujete C:\Data\Test.xls, vyberte C:\Data\Test.xls. Potom, kliknite na tlačidlo ok.
 4. Opakujte kroky 2-3 pre ľubovoľný iný zošit, na ktorý sa toto zošit je prepojený.
 5. Keď budete hotoví, kliknite na tlačidlo ok.
Všimnite si, že vykonaním týchto krokov môže ovplyvniť výsledky vzorcov v zošite; môžete dokonca spôsobiť niektoré vzorce na návrat nesprávne výsledky.

Inou metódou pre odstránenie odkazov na iné zošity je vzorce konvertovať ich výsledkov. Chcete urobiť, postupujte podľa týchto kroky:
 1. Vyberte bunku obsahujúcu vzorec, ktorý spája do iného zošit.
 2. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo Kópia,.
 3. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo Prilepenie špeciálne. Kliknite na položku Hodnoty, a potom kliknite na tlačidlo ok.
Vzorec je teraz preč, ale výsledok vzorca zostáva.

Ako odstrániť sledované zmeny z zošity zdieľaný programu Microsoft Excel

Program Microsoft Excel obsahuje funkcie sledovať zmeny, ktorý vám umožní Ak chcete sledovať zmeny v zdieľanom zošite urobené používateľom. Ak chcete odstrániť sledované zmeny zo zošita, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte zošit.
 2. Na Nástroje ponuku, ukážte na Sledovanie zmien, a potom kliknite na tlačidlo Zvýrazniť zmeny.
 3. Kliknutím zrušte začiarknutie políčka (zrušte začiarknutie) Sledovať zmeny počas úpravy začiarkavacie políčko. Kliknite na položku ok.
 4. Kliknite na položku Yes vrátiť zošit výhradné použitie režimu (zošit je žiadne zdieľané dlhšie).

Ako odstrániť názory z zošity programu Microsoft Excel

Vlastné zobrazenia v programe Microsoft Excel zošity môžu obsahovať vaše meno, najmä, ak používate Zdieľané zošity.

Ak chcete odstrániť názory z zošit, postupujte nasledovne:
 1. Na View ponuky, kliknite na tlačidlo Vlastné zobrazenia.
 2. Vyberte ľubovoľné zobrazenie, ktorý obsahuje vaše meno alebo iný identifikačné údaje a kliknite na tlačidlo Odstrániť.
Všimnite si prosím, že odstránenie názory môžu ovplyvniť ako zošit vytlačí, keď použijete Správca zostáv Tlač zostáv.

Ako odstrániť informácie o smerovaní Slip zo zošita

Ak posielate zošit elektronickou pomocou smerovania, informácie o smerovaní môže byť pripojený k zošitu. Ak chcete odstrániť tieto informácie zo zošita, musíte uložiť zošit vo formáte, ktorý sa nezachová informácie o smerovaní protokolu slip.

V programe Microsoft Excel, zošit uložiť vo starší formát súboru, napríklad vo formáte SYLK, Excel 4.0 alebo Lotus 1-2-3. Zavrieť zošit, a potom znovu otvoriť nový súbor. Pretože je smerovacích informácií slip už prítomné, môžete teraz uložiť súbor ako zošit programu Microsoft Excel.

Môžete tiež sledovať tieto kroky:
 1. Na Súbor ponuku, ukážte na Odoslať, a potom kliknite na tlačidlo Iný príjemca smerovania.
 2. Kliknite na položku Jasné Ak chcete odstrániť smerovania. Kliknite na tlačidlo ok.
 3. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Uložiť.
Zošit je teraz uložené bez akejkoľvek informácie o smerovaní protokolu slip.

Ako odstrániť e-mailovú adresu informácie zo zošita

Informácie príjemcovi pošty je zachovaná v dokumente balíka Office, keď pošlete poštu pomocou Súbor odoslať možnosť Microsoft Office XP. Excel 2002 zachováva Komu, Kópia a SKRYTÁ e-mailové adresy, keď používate Súbor odoslať príjemcom možnosť a v hlavičke e-mailu sa aktivuje v mieste dokumentu.

Ak chcete odstrániť tieto informácie, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte súbor, vyberte Možnosti na Nástroje ponuka.
 2. Vyberte Zabezpečenie karte a kliknutím vyberte Při uložení odebrat informace z vlastností souboru začiarkavacie políčko.
 3. Kliknite na ok tlačidlo prepustiť Možnosti dialiog pole a potom súbor uložte.
Súbor sa uloží bez udržanie e-mailové adresy.

Ako odstrániť svoje meno z kódu jazyka Visual Basic

Pri zaznamenávaní makra programu Visual Basic v programe Microsoft Excel, zaznamenané makro sa začína s hlavičkou, ktoré je podobné nasledovnému:
  ' Macro1 Macro
  ' Macro recorded 3/11/1999 by J. Doe
				
Ak chcete odstrániť svoje meno z makrá, ktoré ste zaznamenali, postupujte tieto kroky:
 1. Otvorte zošit obsahujúci makrá.
 2. Na Nástroje ponuku, ukážte na Makro, a potom kliknite na tlačidlo Editor jazyka Visual Basic. Alebo stlačte klávesy ALT + F11.
 3. V okne projektu, dvakrát kliknite na modul, obsahuje makrá.
 4. Odstrániť svoje meno z zaznamenané makro kód.
Keď skončíte, stlačte klávesy ALT + Q vrátiť sa do programu. Potom, kliknite na tlačidlo Uložiť na Súbor ponuka.

Ako odstrániť program Visual Basic odkazmi na iné súbory

V editore jazyka Visual Basic môžete vytvoriť odkaz na iný súbor. Ak používateľ otvorí zošit, ktorý obsahuje odkazy na iné súbory užívateľ vidí mená odkazovaného súboru.

Ak chcete odstrániť tieto odkazy, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte zošit, ktorý obsahuje odkazy.
 2. Na Nástroje ponuku, ukážte na Makro, a potom kliknite na tlačidlo Editor jazyka Visual Basic. Alebo stlačte klávesy ALT + F11.
 3. Na Nástroje ponuky, kliknite na tlačidlo Odkazy.
 4. Kliknutím zrušte začiarknutie políčka vedľa odkazovaný súbor. Keď skončíte, kliknite na tlačidlo ok Zatvorte Odkazy - projekt VBAProject dialógové okno.
 5. Stlačte klávesy ALT + Q.
 6. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Uložiť.
Poznámka: Odstraňujú sa odkazy na iné súbory môže narušiť schopnosť makrá v zošite správne fungovať.

Ako odstrániť siete alebo pevný Disk informácie zo zošita

Ak uložíte zošit na lokálny pevný disk alebo sieť Server, informácie, ktoré identifikuje lokálny pevný disk alebo sieťový server môže byť napísané do zošita.

Ak chcete odstrániť tieto informácie od zošit, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte zošit.
 2. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Uložiť ako. Zošit uložte na disketovej jednotky (zvyčajne A:).
 3. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Zatvorte.
 4. Vyberte disketu z disketovej jednotky.
Teraz môžete používať program Prieskumník skopírujte zošit z disketu na pevnom disku alebo sieťovom serveri.

Poznámka: Z dôvodu obmedzenia priestoru diskety (zvyčajne 1.44 MB), táto metóda nemôže byť použitá, ak veľkosť súboru zošita prekročí výšku voľné miesto na diskete.

Vložené objekty v zošitoch môžu obsahovať metadáta

Ak vložíte objekt zošita, objekt stále zachováva vlastné vlastnosti, bez ohľadu na to, čo robíte v zošite. Napríklad, ak môžete vložiť dokument programu Microsoft Word v zošite programu Microsoft Excel, dokumentu a zošit každý svoje vlastné vlastnosti.

Môžete odstrániť metaúdajov z vloženého objektu otvorením objekt, odstránenie akejkoľvek metaúdaje, Opätovná aktivácia kontajnerový dokument (v predchádzajúcom príklade, je to programu Excel zošit), a potom uložte kontajnerový dokument.

Poznámka: Keď otvoríte vložený objekt v zošite sa len časť vložený objekt sa zobrazí v zošite. Objekt môže obsahovať dodatočné informácie, ktoré sa nezobrazí. Ak chcete zošit obsahuje len vykresľovanie vložený objekt a nie skutočný obsah, sledovať tieto kroky:
 1. Vyberte objekt. Na Súbor ponuky, kliknite na tlačidlo Vystrihnúť.
 2. Na Upraviť ponuky, kliknite na tlačidlo Prilepenie špeciálne Prilepiť objekt do zošita pomocou metasúbor formát.
Po zobrazení možností korektúr, nemôžete upraviť vložený objekt; objekt však nebude obsahovať žiadne metadáta.

Ako odstrániť jedinečné identifikátory z dokumentov balíka Office 97

Z dôvodu dizajn programy, ktoré sú zahrnuté v Microsoft Office 97, dokumenty, ktoré sú vytvorené alebo uložené v programoch Office 97 môže obsahovať jednoznačný identifikátor. Ďalšie informácie o tieto identifikátory a ako ich odstrániť, kliknite na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
222180Ako a prečo jedinečné identifikátory sú vytvorené v dokumentoch balíka Office
Poznámka: Tento jedinečný identifikátor novšie verzie systému neexistuje Programy balíka Microsoft Office.

Všeobecné návrhy o zabezpečení

Nižšie sú uvedené niektoré všeobecné návrhy, ktoré môžete použiť na zvýšiť úroveň zabezpečenia vo výpočtovom prostredí:
 • Ak nepracujete v počítači, zabezpečenie počítač s šetrič obrazovky chránený heslom, zapnutia hesla, alebo Windows NT funkciou zámky klávesnice.
 • Ak váš počítač nemá žiadne zdieľané priečinky, skontrolujte, či ste Použite hesiel k zdieľaným priečinkom, takže prístup iba oprávnení používatelia vaše akcie. Ešte lepšie zabezpečenie, použite ovládací prvok prístup na úrovni používateľa, takže môžete ovládať presne kto má prístup k počítača akcií.
 • Keď odstránite súbor, Vyprázdniť kôš hneď. Možno budete chcieť zvážiť pomôcka, ktorá úplne vymažú alebo prepíšu súbory keď sa vypúšťajú.
 • Ak zálohujete údaje, uloženie zálohovaných súborov v bezpečné miesto, napríklad bezpečnej, blok zabezpečenia vkladov alebo uzamknuté kabinetu. Uložiť jednu kópiu záložné súbory na bezpečnom mieste mimo miesta v prípade vášho primárne miesto sa stane nepoužiteľným.
 • Dôležité dokumenty by mali byť chránené heslom, aby že iba oprávnení používatelia môžu otvárať. Heslá by sa mali skladovať v bezpečné, oddelené miesto. Všimnite si, že ak si nemôže pripomenúť heslo, existuje neexistuje žiadny spôsob obnovenia obsah heslom chránený dokument.
 • Nedistribuovať dokladov v elektronickej forme. Namiesto toho ich vytlačiť. Nepoužívajte identifikačné prvky ako rozlišovaciu spôsobilosť písma, vodoznaky, logá alebo špeciálne papier, pokiaľ potrebné (napríklad pre prezentácia).
 • E-mail je nie anonymné. Neposielať e-maily dokumentu, ak sa obávate vaša totožnosť bola pripojená akýmkoľvek spôsobom k dokumentu.
 • Neposielajte dokumentu cez Internet pomocou buď Protokoly HTTP alebo FTP. Informácie odosielané cez tieto protokoly odosiela "nešifrovaný text", čo znamená, že je technicky možné (však nepravdepodobné) pre informácie, ktoré majú byť zachytené.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie o témach, ktoré sú popísané v tomto článku, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
223396Tom, ako minimalizovať metaúdaje v dokumentoch balíka Office
222180 Ako a prečo jedinečné identifikátory sú vytvorené v dokumentoch balíka Office
314800 Tom, ako minimalizovať metaúdaje v prezentáciách programu PowerPoint 2002
314797 Tom, ako minimalizovať metadát prezentácie programu Microsoft PowerPoint
223793 Tom, ako minimalizovať metadát prezentácie programu Microsoft PowerPoint
290945 Tom, ako minimalizovať metaúdaje v programe Microsoft Word 2002
237361 Tom, ako minimalizovať metaúdaje v dokumentoch programu Microsoft Word 2000
223790 Tom, ako minimalizovať metaúdajov v dokumentoch programu Microsoft Word
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 223789 - Posledná kontrola: 21. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
 • Microsoft Excel 97 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbofficeupdate kbmt KB223789 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:223789

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com