OL2000: (IMO) chybová zpráva: WinFax instalace se nezdařila. Funkci Fax není dostupný.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 223491 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Poznámka: Tyto postupy platí pouze aplikaci Outlook nainstalovanou s volbou pouze sítě Internet. Určit typ instalace, klepněte v nabídce NápovědaAplikace Outlook. Pokud byla při instalaci použita volba IMO, zobrazí se text Pouze pošta sítě Internet.

Informace o rozdílech mezi e-mailovými klienty Microsoft Outlook a Microsoft Outlook Express naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
257824OL2000: Rozdíly mezi aplikacemi Outlook a Outlook Express

Chybová zpráva

Pokus o odeslání faxové zprávy z aplikace Outlook se systémem Microsoft Windows NT Workstation obdržet následující série chybové zprávy:
WinFax instalace se nezdařila. Funkce fax není k dispozici.
Nebo
Microsoft Outlook pro odesílání nebo přijímání faxů nelze použít Symantec Fax Starter Edition. Aplikace Outlook nemůže nainstalovat potřebné soubory z důvodu chyby Instalační služba Windows 1603. ERROR_INSTALL_FAILURE.
Nebo
Microsoft Outlook pro odesílání nebo přijímání faxů nelze použít Symantec Fax Starter Edition. This feature is not currently installed. Chcete nyní nainstalovat.
Poznámka: Microsoft Office 2000 obsahuje integrovanou funkci, která umožňuje získat další informace o chybových zprávách nebo výstrahách obtížné řešení. Pokud chcete tuto funkci pro tuto a další chybové zprávy v sadě Microsoft Office 2000 aktivovat, stáhněte si z webu Microsoft Office Update na následující adrese soubor Microsoft Office 2000 Customizable Alerts (Výstrahy sady Microsoft Office 2000 s možností vlastního nastavení):
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=8FBEE1D3-C5BB-4A36-A2F7-DC63DE2A818C
Poznámka: Pokud dosaženo tohoto článku klepnutím na tlačítko Webové informace v chybové zprávě již mít povoleno upravitelné výstrahy.

PŘÍČINY

You attempted to send a fax message from Outlook running on Microsoft Windows NT Workstation. Because the fax software is not installed, Office attempts to install the Symantec Fax Starter Edition on demand. In this case, you are not logged on to Windows NT as an administrator and the installation cannot complete.

CO CHCETE ZKUSTE

Ukončete aplikaci Outlook a restartujte WINDOWSNT. přihlásit k WINDOWSNT s účtem ve skupině na pracovní stanici správce a poté se pokusíte faxu v aplikaci Outlook. S oprávněním správce, bude povoleno nainstalovat při prvním pokusu o Symantec Fax Starter Edition faxu.

Další informace o tomto problému naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
212976OL2000: (IMO) nelze Fax Using Windows NT Workstation


Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Vlastnosti

ID článku: 223491 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdownload kbprb KB223491 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:223491

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com