OL2000: Chybová zpráva "nelze otevřít jeden nebo více příloh."

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 223460 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Chybová zpráva

Při otevření zprávy nebo přílohy, obdržet následující zprávu:
Otevřete jednu nebo více příloh.

Poznámka: Microsoft Office 2000 obsahuje integrovanou funkci, která umožňuje získat další informace o chybových zprávách nebo výstrahách obtížné řešení. Pokud chcete tuto funkci pro tuto a další chybové zprávy v sadě Microsoft Office 2000 aktivovat, stáhněte si z webu Microsoft Office Update na následující adrese soubor Microsoft Office 2000 Customizable Alerts (Výstrahy sady Microsoft Office 2000 s možností vlastního nastavení):
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=8FBEE1D3-C5BB-4A36-A2F7-DC63DE2A818C


Poznámka: Pokud dosaženo tohoto článku klepnutím na tlačítko Webové informace v chybové zprávě již mít povoleno upravitelné výstrahy.

PŘÍČINY

CO CHCETE ZKUSTE

Změna nastavení zón zabezpečení příloh

Chcete-li změnit nastavení zóny zabezpečení příloh, postupujte takto:
  1. V nabídce Nástroje klepněte na tlačítko Možnosti.
  2. Klepněte na kartu zabezpečení.
  3. Klepněte na zabezpečení příloh.
  • Vysoké zabezpečení (doporučeno pro všechny uživatele) zobrazí upozornění, potenciální problémy zabezpečení s přílohami.
  • Žádná (není doporučeno) nabízí žádná ochrana z potenciální problémy zabezpečení. Toto nastavení použijte, pouze pokud jste si jisti, že obdržíte všechny zprávy jsou bezpečné.

Dezaktivovat kosatec AntiVirus Software

Dezaktivovat kosatec Software Limited, AntiVirus program. V oznámenou incident zprávy problém by stále nelze otevřít, ale ostatní zprávy přijaté po byla vypnuta antivirový software tohoto typu měl žádný problém.

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.


Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Vlastnosti

ID článku: 223460 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdownload kbdta kbprb KB223460 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:223460

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com