Obnovení dědičnosti ACL v souboru systému Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 223441 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Microsoft Windows 2000 má výrazně nové paradigm řízení přístupu využívajícího dynamické dědičnosti. Tento model dědičnosti dynamické poskytuje uživatelům možnost Odpojit podřízeného souboru systémové objekty z dědičnosti řízení přístupu; například detachment (známé také jako seznam řízení přístupu nebo ACL "zámku"), je ve skutečnosti povinné, pokud jeden chce použití systémové objekty podřízeného souboru zcela odebrat nadřazené položky řízení přístupu (ACE).

Správci však může být nutné způsob blast prostřednictvím systému souborů a obnovit dědičnost. Toto je poskytována prostřednictvím možnost "Obnovit oprávnění pro všechny podřízené objekty a povolit šíření dědičných oprávnění", takže podřízené objekty budou výchozí zpět dědění oprávnění od svého nadřazeného objektu.

Další informace

"Obnovit oprávnění pro všechny podřízené objekty a povolit šíření dědičných oprávnění" možnost je k dispozici pro OBĚ oprávnění systému souborů objektu, i pro auditování. Re-activate ACL dědičnosti a odebrat všechny vlastní položky řízení přístupu přiřazené pro strom systému celý soubor provádět následující úkoly:
  1. Otevřete dialogové okno Vlastnosti pro většinu horní objekt stromu systému souboru chcete obnovit a vyberte kartu zabezpečení.
  2. Klepněte na tlačítko Upřesnit zobrazíte dialogové okno nastavení řízení přístupu.
  3. Zkontrolujte "Obnovit oprávnění pro všechny podřízené objekty a povolit šíření dědičných oprávnění" obnovit všechny objekty podřízeného souboru systému. Pokud chcete obnovit oprávnění k auditu, existuje možnost "Obnovit položky auditu na všechny podřízené objekty a povolit šíření dědičných položek auditu" pod kartu auditování.
  4. Dialogové okno potvrzení bude samotný prezentovat po aplikaci nového nastavení řízení přístupu k zajištění, že všechny položky řízení přístupu podřízeného, explicitně definice zničena podle této akce povědomí o. Pouze položky řízení přístupu zděděné a starší přístup řízení položek (položek, které vlevo z před upgradem instalace systému Microsoft Windows NT), zůstanou na podřízené objekty.

Vlastnosti

ID článku: 223441 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto KB223441 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:223441

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com