Šifrované soubory nemohou být komprimovaných

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 223093 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Při zobrazení vlastností zašifrovaného souboru nebo složky všimnout soubory Přestože svazku nastavena být komprimovány nejsou komprimované. Zvolte ke kompresi souboru pomocí Průzkumníka rozhraní nemusí být možné provést.

Další informace

Komprese souborů NTFS a šifrování souboru se vzájemně vylučují kvůli způsobu provedena komprese NTFS. Pouze jednu z těchto možností můžete použít na souboru současně.

Poznámka: Změna souboru je zašifrován do komprimované musí mít přístup k soukromému klíči (agenta obnovení) přidružené k souboru před lze komprimovat soubor dešifrovat.

Vlastnosti

ID článku: 223093 - Poslední aktualizace: 22. února 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB223093 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:223093

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com