Nelze získat přístup k dříve zašifrovaných souborů v systému Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 221997 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Při spojování domény a protokolu na pomocí účtu domény, nemusí být možné získat přístup k soubory dříve zašifrované s souborů služby EFS (Encrypting).

K získání přístupu k soubory zašifrované v kontextu místního uživatele, musí se s účtem místního přihlášení a dešifrovat soubory.

Další informace

Systém Windows 2000 obsahuje možnost šifrování souborů a složek se službou nové rozhraní CryptoAPI založené na známé jako systém souborů EFS. Soubory a složky, které byly nakonfigurovány pro použití systému souborů EFS jsou kromě zcela undecipherable uživateli, který je původně zašifroval.

Složky samy nejsou zašifrovány, ale budou označeny tak, aby soubory vytvořené v nich budou šifrovány. Uživatel, který vytvořil soubor nemusí být jediným uživatelem, který soubor lze dešifrovat. Soubor lze dešifrovat také všechny agenty obnovení.

Poznámka: je-li importovat klíče. Je možné pro místní účet import klíče účtem domény a mají přístup.

Vlastnosti

ID článku: 221997 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB221997 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:221997

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com