SK0376:Nie je možné spúštat dva systémy Windows na zdielanej oblasti

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 221061 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Tento článok bol archivovaný. Je publikovaný v aktuálnej podobe a už nebude aktualizovaný.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Po nainštalovaní systému Windows sa môžu zobrazovať hlásenia o kritických a nekritických chybách. Tieto chybové hlásenia sa môžu zobraziť v systéme Windows 2000 aj v predchádzajúcej verzii systému Windows NT 4.0, Microsoft Windows 98 alebo Microsoft Windows 95 (v ktorejkoľvek verzii systému Windows, ktorá používa priečinok Program Files).

Týmto problémom nie sú postihnuté verzie Microsoft Windows 3.x, Microsoft Windows for Workgroups 3.1x a Microsoft Windows NT 3.x.

PRICINA

Toto správanie sa môže vyskytnúť vtedy, ak sú systémy Windows 2000 a predchádzajúca verzia systému Windows nainštalované na tej istej diskovej oblasti.

RIESENIE

Systém Windows 2000 by ste mali nainštalovať na oblasť, ktorá neobsahuje systém Windows NT 4.0, Windows 98 alebo Windows 95. Nie je možné mať systém Windows 2000 na tej istej oblasti ako systém Windows NT 4.0, Windows 98 alebo Windows 95. Táto konfigurácia nie je podporovaná.

DALSIE INFORMACIE

Konflikt verzií môže nastať vtedy, keď viac systémov používa zdieľané súbory. Tieto problémy bežne spôsobujú súčasti umiestnené v priečinkoch Common Files, Microsoft Internet Explorer, Microsoft Outlook Express, špecifických priečinkoch aplikácii, iné súčasti súvisiace s Internetom a priečinok Accessories. Každý systém môže do zdieľaných priečinkov nainštalovať vlastné verzie súborov. Tieto súbory potom nemusia fungovať v inom systéme. Programy môžu tiež nainštalovať súbory špecifické pre niektorý operačný systém, ktoré v inom systéme nemusia správne pracovať.

Vlastnosti

ID článku: 221061 - Posledná kontrola: 9. februára 2014 - Revízia: 3.3
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows Millennium Edition
Kľúčové slová: 
kbnosurvey kbarchive kbenv kbprb KB221061

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com