Yerel Grup ilkesi nesneleri üzerinde bir kullanıcı başına matrah kümesi bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 218601 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Grup ilkesi nesneleri (GPO'lar) grup üyeliğine bağlı farklı yerel kullanıcılar için farklı ilkeler işlemek için yapılandıramazsınız. Bu, yalnızca Active Directory Grup ilkesi nesneleri kullanılarak yapılabilir.

Neden

Birden çok yerel grup ilke nesneleri, Microsoft Windows 2000'de desteklenmez.

Çözüm

Bu davranışa geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Microsoft Windows NT 4.0 stili ilkeler ilkesi aracını kullanarak Ek Yardım düğmesini kullanın. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesine bakın:
Windows NT 4.0 Profiles'ı ve <a1>ilkeler</a1> (Bölüm 4 / 6) 185589 Kılavuzu

Durum

Microsoft, bu Microsoft Windows 2000'de bir kısıtlama olarak onaylamıştır. Birden çok yerel grup ilke nesnesi vardır ve Erişim Denetim Listesi'ni (ACL) yerel grup ilke nesneleri için süzme özelliği, Microsoft Windows'un bir sonraki sürümdeki eklenmek üzere düşünülür.

Özellikler

Makale numarası: 218601 - Last Review: 11 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbenv kbprb KB218601 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:218601

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com