Podradená doména nebude dediť nadradenej domény Office 365, Azure alebo Windows Intune organizačné účet zmien

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2174324 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Keď vykonáte zmeny (najvyššej úrovne) nadradenej domény, ktorý overuje v rámci účtu vašej organizácie, napríklad Office 365, Microsoft Azure alebo Windows Intune, dieťa domény taktiež overuje v rámci účtu vašej organizácie nebude dediť zmeny. Tento problém môže nastať, keď urobíte jednu z nasledovných možností:
 • Zmeniť doménu zo štandardu na externé
 • Zmenou domény od združeného štandard
 • Nastaviť doménu konfigurácie overovania alebo federácia
 • Aktualizovať doménových služieb Active Directory Federation (AD FS) spoliehať strana dôvery
 • Overenie vlastníctva domény

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, odstránenie podradená doména, pridať overenie nadradenej domény a potom znova pridať podradená doména.

Poznámka: Po nadradenej domény je overená a podradená doména je pridaná, nemusíte overiť podradená doména pretože zdedí nastavenia (overenie, overenie a federácie) od svojho nadradeného objektu.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém môže nastať ak podradená doména je overená v rámci účtu vašej organizácie pred nadradenej domény je overená. Keď dieťa domény overené prvej, overovanie a jej nastavenia sú spravované nezávisle od nadradenej domény.

Napríklad, môžete overiť Corp.constoso.com doménu. Neskôr môžete overiť doména contoso.com doménu. Po overení Corp.contoso.com, a preukázať vlastníctvo, namespace je vytvorené v Office 365 ako doménu, ktorá je úplne nezávislé od doména contoso.com. Preto, keď si neskôr overiť doména contoso.com, nemajú vplyv na akékoľvek zmeny, ktoré sú vyrobené na túto novú doménu Corp.contoso.com.

V niektorých prípadoch možno budete chcieť spravovať vlastnosti domény dieťa nezávisle od nadradenej domény.

ODKAZY

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky alebo Azure služby Active Directory Fórum .

Vlastnosti

ID článku: 2174324 - Posledná kontrola: 21. júna 2014 - Revízia: 17.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 User and Domain Management
Kľúčové slová: 
o365 o365e o365m o365a o365062011 pre-upgrade o365022013 after upgrade kbmt KB2174324 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2174324

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com