OFF2000: Pomocou programu SelfCert vytvoriť digitálny certifikát pre projekty VBA

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 217221 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Microsoft Office 2000 obsahuje program, ktorý môžete použiť na vytvorenie digitálne certifikáty pre podpisovanie jazyka Microsoft Visual Basic pre projekty Applications (VBA). Program sa nazýva SelfCert.exe. Môžete ju vytvoriť "testu osvedčenia", ktoré môžete použiť na podpísanie projekty VBA.

DALSIE INFORMACIE

POZNÁMKA: Digitálne podpisy, ktoré sú vytvorené pomocou programu SelfCert program sú len osobné použitie. Nie sú určené na komerčnú distribúciu VBA riešení. Typ certifikátu, ktoré sú generované však nedokazuje vašu totožnosť.

Certifikát s vlastným podpisom by mali používať len pre osobné použitie. Ak potrebujete overený certifikát, ktorý chcete kontaktujte certifikačnú autoritu, ako sú uvedené v nasledovnej lokalite Microsoft World Wide Web:
http://officeupdate.Microsoft.com/office/redirect/fromOffice9/CERT.htm
Program v tomto článku sa poskytuje "ako je" a spoločnosť Microsoft nezaručuje, že môžu byť použité vo všetkých situáciách. Hoci pracovníci technickej podpory spoločnosti Microsoft môže pomôcť s inštaláciou a existujúce funkcie tohto programu, sa nesmú meniť program na nové funkcionality.

Vytvorenie certifikátu Test

Chcete vytvoriť certifikát testu pre použitie s vaše projekty VBA programu Microsoft Office 2000, postupujte nasledovne:
 1. Na Windows Štart ponuku, ukážte na Programs, a potom kliknite na tlačidlo Windows Explorer.
 2. V Prieskumníkovi prejdite do Program FilesPriečinok \Microsoft Office\Office, kde Programové súbory je jednotka a priečinku kde je nainštalovaný balík Microsoft Office 2000.
 3. Nájsť SelfCert.exe program, a dvakrát naň kliknite.

  POZNÁMKA: SelfCert.exe program nie je súčasťou štandardnej inštalácii balíka Microsoft Office. Ak potrebujete nainštalovať SelfCert.exe program, znova spustite Inštalátor pre disk CD1 balíka Office a kliknite na tlačidlo Pridať alebo odstrániť súčasti. Kliknite na znamienko plus (+) vedľa Nástroje balíka Office; kliknite na tlačidlo Digitálny podpis projektov VBA a potom kliknite na tlačidlo Spúšťať z tohto počítača. Kliknite na položku aktualizovať teraz.
 4. Po spustení programu SelfCert zadajte vaše meno v vaše meno a kliknite na ok.
To bude generovať digitálny certifikát pre zadaný názov.

ODKAZY

Ďalšie informácie o digitálnych certifikátov a podpisy, kliknite na tlačidlo Microsoft Produkt Pomocník na Pomocník ponuka, typu Ako som digitálne podpísať môj projekt v Asistentovi programu Office alebo Sprievodcu odpoveďami a potom kliknite na tlačidlo Vyhľadávanie zobrazte príslušné témy.

Vlastnosti

ID článku: 217221 - Posledná kontrola: 21. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
 • Microsoft Access 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmacro kbmt KB217221 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:217221

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com