Jak použití dll MFC LOC

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 208983 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Visual C++ poskytuje prostředek pouze dll mají lokalizované verze prostředky používané MFC. Tyto jsou známé obecně jako DLL LOC MFC. Aplikace MFC bude používat prostředky obsažené v MFCxxLOC DLL, jako je nainstalován v systému.

V tomto článku termín "MFC LOC" odkazuje MFC verzi nezávislých lokalizované prostředku pouze dll, "MFCxxLOC" odkazuje MFC verze určité lokalizované prostředku obecné DLL MFC například MFC42.DLL nebo MFC40.DLL odkazuje pouze dll, "MFC DLL" a "MFCxx.DLL odkazuje na konkrétní verzi MFC DLL.

Další informace

Při MFC DLL načte jeho prostředky, MFC nejprve zkontroluje Pokud MFCxxLOC DLL existuje a pokud ano, zdroje z že DLL jsou načteny namísto z MFC DLL.

Visual C++ dodávána s MFCxxLOC dll lokalizován Angličtina (USA), francouzština (Francie), němčina, španělština, italština, japonština, korejština, zjednodušené čínštině a tradiční čínštinu jazyky. DLL jsou suffixed s specifing jazyk tři písmeno označující lokalizace DLL. Například MFC42CHT.dll Určuje tradiční čínštiny a MFC42ITA.dll Určuje italštině. Tyto dll nejsou nainstalovány během instalace Visual C++, ale lze najít na CD produktu v adresáři ...\OS\SYSTEM Visual C++ 6.0 a v adresáři ...\DevStudio\VC\Redist v Visual C++ 5.0.

V pořadí pro zkontrolujte MFC DLL používá prostředky MFC z těchto zdrojů dll namísto prostředky zahrnuté v MFC DLL, přejmenovat DLL MFCxxLOC.dll a nainstalujte do stejného adresáře, kde je umístěn MFCxx.dll. Například přejmenovat DLL MFC42fra MFC42LOC a nainstalujte v adresáři system32.

Protože MFCxxLOC dll jsou pouze prostředky, DLL, verze lokalizován pro další jazyky lze vytvořit zkopírováním existující MFCxxLOC DLL, přejmenování, například na MFCxxHEB a otevírání a úpravy DLL prostředků odpovídajícím způsobem.

Existují důležité body týkající se instalace by měly být považovány za před použitím MFC LOC DLL. Například může být nainstalována pouze jedna DLL MFCxxLOC současně. To znamená, že každý aplikací používá MFCxx.dll v systému nainstalovanou MFCxxLOC.dll také používat lokalizované zdroje MFC z dané MFCxxLOC.dll. To znamená, že pomocí MFCxxLOC DLL je nepřijatelné znamená z lokalizace MFC prostředky v situacích, kde by použít aplikací MFC lokalizován pro více jazyků ve stejném systému. Například v Kanadě není aplikace lokalizované francouzské a anglické ve stejném systému.

Před instalací DLL MFCxxLOC potřebujete zkontrolujte národní prostředí, pro kterou je určen odpovídá národní prostředí systému Windows je nainstalován. Národní prostředí není liší od MFCxxLOC DLL již nainstalována. MFCxxLOC DLL je systémových souborů DLL, takže nahrazení Tato knihovna je třeba provést při žádná aplikace v systému je použití MFCxx.dll. TN056 "Instalace z MFC součásti" poskytuje podrobné instalace aspekty a doporučuje vyhnout použití Tato knihovna kvůli instalaci složitost.

Odkazy

Poznámka Odborný 57 (TN057) "Lokalizace z MFC součásti"

Další informace klepněte na článek čísla článku databáze Microsoft Knowledge Base:
198846Jak vytvořit lokalizovaný Resource DLL pro aplikaci MFC
198536Jak do # zahrnout MFC zdroje lokalizovány EXE nebo DLL
200555Jak lokalizovat stránky vlastností ActiveX akcií s prostředky MFC
(c) 1999 Microsoft Corporation, všechny rezervované práv. Příspěvky Isaac Leon Varon, Microsoft Corporation.

Vlastnosti

ID článku: 208983 - Poslední aktualizace: 21. listopadu 2006 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Foundation Class Library 4.2
Klíčová slova: 
kbmt kbdll kbhowto kbintl kbintldev kblocalization kbresource KB208983 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:208983
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com