WD2000: Nesprávné výsledky při provedení hromadné korespondence s zdroj dat Excel

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 204542 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při provádění hromadné korespondence zdroje dat aplikace Microsoft Excel s výsledky hromadné korespondence nemusí být správné. Například záznam, který obsahuje prázdné pole ve zdroji dat zobrazí data z předchozího záznamu v výsledky sloučení.

Příčina

Word používá dynamické výměny dat (DDE), což je výchozí, připojit zdroj dat.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft Office 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
276367OFF2000: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Office 2000
Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Size    File name
  --------------------------------------------------
  06-Sep-2002  14:42   2,962 Readme.txt
  06-Sep-2002  14:13 4,047,116 Winword.msp
  06-Sep-2002  15:44 4,681,888 Winword_admin.msp
				
Po instalaci opravy hotfix budou následující soubory obsahovat uvedené atributy nebo novější:
  Date     Time  Version   Size    File name
  -------------------------------------------------------
  12-Aug-2002 03:59 9.0.0.6808  8,818,740 Winword.exe
				

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, použijte Excel Worksheet převaděč připojit zdroj dat. Postupujte takto:
 1. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Hromadná korespondence.
 2. V dialogovém okně Pomocník hromadné korespondence klepněte na tlačítko Načíst Data a potom klepněte na příkaz Otevřít zdroj dat.
 3. V dialogovém okně Otevřít zdroj dat klepněte v seznamu Typ souboru položku Dokument MS Excel (*.xls) a poté vyhledejte a vyberte datový soubor aplikace Excel.
 4. Zaškrtněte políčko Vyberte metodu a klepněte na tlačítko Otevřít.
 5. V dialogovém okně Potvrdit zdroj dat klepněte na tlačítko MS Excel Worksheet prostřednictvím převaděče (*.xls, *.xlw) a potom klepněte na tlačítko OK.
 6. V dialogovém okně Otevřít sešitCelý sešit klepněte v seznamu Otevřít dokument v sešitu a potom klepněte na tlačítko OK.
  Nebo
  V dialogovém okně Otevřít sešit klepnutím na příslušný list v seznamu Otevřít dokument v sešitu, klepněte na příslušný název nebo rozsah buněk a potom klepněte na tlačítko OK.
 7. Podle pokynů Pomocník hromadné korespondence nastavit hlavní dokument a pokračovat hromadné korespondence.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Service Pack 3 (SP-3) pro Office 2000.

Další informace

Word 2000 používá DDE jako jeho výchozí metodu pro připojování ke zdroji dat hromadné korespondence. Vyberte metodu políčko v dialogovém okně Otevřít zdroj dat umožňuje vyberte jiné metody připojení, která zahrnuje Open Database Connectivity (ODBC). Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
212314WD2000: Jak používat uzavřený zdroj dat pro hromadnou korespondenci
212329WD2000: Jak spustit hromadnou korespondenci

Vlastnosti

ID článku: 204542 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kboffice2000sp3fix kbbug kbfix kbmerge kboffice2000presp3fix KB204542 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:204542

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com