Jak povolit doplněk Zálohování osobních složek pro práci s aplikací Outlook 2010

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2030523 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

(Doplněk Zálohování osobních složek aplikace Microsofthttp://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=8B081F3A-B7D0-4B16-B8AF-5A6322F4FD01&displaylang=en) není kompatibilní s aplikací Outlook 2010 ve výchozím nastavení.

Příčina

Důvodem je nová funkce rychlého vypnutí počítače v aplikaci Outlook 2010. Viz http://blogs.msdn.com/rgregg/archive/2009/10/02/Additional-Shutdown-changes-for-Outlook-2010-Beta.aspx Další podrobnosti.

Řešení

Chcete-li povolit doplněk Zálohování osobních složek pro práci s aplikací Outlook 2010 pro vás, přejděte "Automatická oprava$$$$ Pokud ale Chcete-li tyto potíže vyřešit sami, přejděte "Chtěl bych si to opravit sám$$$$

Automatická oprava

Chcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte na tlačítko opravatlačítko nebo odkaz. Klepněte na tlačítko Spustitv dialogovém okně Stažení souboru a postupujte podle pokynů v opravě průvodci.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit1
Opravit tento problém
Oprava 50545
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit2

Poznámky
  • Před spuštěním automatické opravy, ujistěte se, zda jste nainstalovali (doplněk Zálohování osobních složek aplikace Microsofthttp://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=8B081F3A-B7D0-4B16-B8AF-5A6322F4FD01&displaylang=en).
  • Tento průvodce může být jen v angličtině. Automatická oprava však také funguje pro ostatní jazykové verze systému Windows.
  • Pokud nepoužíváte počítač, který má problém, uložte opravu "Fix it" na jednotku flashdisk nebo disk CD a spusťte ji na počítači, který má potíže.

Potom pokračujte "Byly potíže vyřešeny?$$$$Chtěl bych si to opravit sám

Pokud chcete povolit zálohování osobních složek doplněk pro práci s aplikací Outlook 2010, přidejte následující data registru Chcete-li dokončit proces zálohování při vypnutí počítače.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\Outlook\Addins\Microsoft.OutlookBackup.1
Hodnota DWORD: RequireShutdownNotification
Hodnota: 1

Chcete-li to provést, postupujte takto.

Upozornění:Při nesprávné úpravě registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.

For Windows XP a Windows Server 2003
1. Klepněte na tlačítko Starta potom klepněte na příkaz Spustit.
2. Do pole Otevřít zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.

Pro Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2
Klepněte na tlačítko Start, do vyhledávacího pole zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko regedit.exe ve výsledcích hledání.

3. Vyhledejte a klepněte na následující podklíč:
HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Office\Outlook\Addins\Microsoft.OutlookBackup.1
4. Klepněte na Upravita potom nové - hodnotu DWORD.
5. Přejmenujte hodnotu na RequireShutdownNotification.
6. Klikněte pravým na RequireShutdownNotification a potom klepněte na příkaz změnit.
7. V dialogovém okně Upravit hodnotu DWORD zadejte do pole Údaj hodnoty zadejte 1 a klepněte na tlačítko OK.
8. Ukončete Editor registru

Další informaceByly potíže vyřešeny?

  • Zkontrolujte, zda byl problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, jste hotoví s tímto oddílem. Pokud potíže přetrvávají, můžete Obraťte se na podporu.
  • Uvítáme vaše názory. Sdělit svůj názor nebo nahlásit potíže s tímto řešením, uveďte poznámky v "Automatická oprava"blogu nebo nám odešlete e-mailem.


Poznámka: Zálohování osobních složek zálohuje pouze.Soubory PST. Pokud používáte poštovní schránku serveru Microsoft Exchange Server, složky jsou pravděpodobně pravidelně zálohovány správcem serveru. Tento nástroj poskytuje pouze nastavení, které můžete konfigurovat jednotlivé uživatele. Proto jsme to není doporučeno jako záložní řešení enterprise.

Vlastnosti

ID článku: 2030523 - Poslední aktualizace: 19. listopadu 2013 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2010
Klíčová slova: 
kbfixme kbmsifixme kbmt KB2030523 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2030523

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com