Outlook 2010 Internet e-posta hesabı ayarlama

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2028939 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Çözüm

Outlook 2007 veya daha önceki bir çözümü göreceğiz

Çözüm Outlook 2013 için bkz.


E-postayı Internet e-posta hesabınız ile çalışmak için Düzelt düğmesini, Dosya Yükleme iletişim kutusunda Çalıştır ' ı tıklatın ve ardından düzeltme adımları tıklatın Outlook 2010 için Sihirbazı otomatik olarak ayarlamak için hesabı ayarlayın.

Önemli: Bir Outlook.com/Windows Live e-posta hesabı ayarlıyorsanız Outlook.com/Windows Live e-posta hesabı kurmak yönteminde bunun yerine sağlanan adımları izleyin.

Önemli:"" Hata iletisini alıyorsunuz veya ücretsiz bir Internet mail hesabı kullanıyorsanızIMAP sunucunuz şu şekilde sizi uyarmak istiyor: Bu hesap için tam IMAP desteği etkin değil " el ile Kurulum işlemini kullanın ve bir POP3 hesabı seçin.


Bu sorunu düzelt.
Microsoft Fix it 30016

Not:Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir. Ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir. Ayrıca, sorun olan bilgisayarda değilseniz, Düzelt kaydedebilirsiniz, çözümünü bir flash sürücüye veya CD'ye ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırın.

Video: Outlook Kişisel e-posta hesabınıza bağlanma

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets video1
UUID =7ef2bbef-531d-4165-809f-7b928486d318 VideoUrl =http://aka.MS/x4bb4c
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets video2


Düzeltme kullanırken sorun yaşıyorsanız, bunun yerine Internet e-posta hesabınızı ayarlamak için Outlook'u kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki yöntemlerden birini tıklatın:

Automatically detect and setup Internet email in Outlook 2010

Manually setup Internet email in Outlook 2010

Set up a Outlook.com/Windows Live email account

Internet Service Providers settings (for manual configuration of Outlook)

Advanced Server Setup


Need More Help?

Yardım almak Microsoft Topluluğu arama hakkında daha fazla bilgi için çevrimiçi topluluk Microsoft Destek veya Windows Yardım ve nasıl yapılır, ya da hakkında daha fazla bilgi edinin Yardımlı Destek bilgi edinin.

Özellikler

Makale numarası: 2028939 - Last Review: 12 Eylül 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 13.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Outlook 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbhowto kbexpertisebeginner kbvideocontent kbmt KB2028939 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2028939

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com