Nastaviť presmerovanie nahrávanie zvuku vo Windows 7

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2020918
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Windows 7 a Windows Server 2008 R2 vám presmerovať zariadenie na nahrávanie zvuku do vzdialenej pracovnej plochy pomocou pripojenia vzdialenej pracovnej plochy a funkciu Audio nahrávanie presmerovanie.

Poznámka Audio nahrávanie presmerovanie funkcia nie je k dispozícii v Windows Professional edition.

Ďalšie informácie o konfigurácii systému Windows Server 2008 R2 presmerovať zvukový signál, nájdete nasledujúce webové stránky Microsoft TechNet:

http://technet.Microsoft.com/en-us/library/dd759231.aspx

Tento rovnakú konfiguráciu by mohli byť užitočné v scenári VDI akým pripojíte k virtualizovaných Windows 7 desktop.

V systéme Windows 7, povoliť zvukový záznam politika presmerovania nemusí byť umožnené povoliť zvukový záznam presmerovania. Avšak ak nastavíte politiku zakázané, je Audio nahrávanie presmerovanie voľba vypnutá.

RIESENIE

Dôležité Táto sekcia, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:

322756 Ako zálohovať a obnoviť databázu registry v systéme Windows

Nasledovný podkľúč databázy registry môžete vypnúť funkciu Audio záznam presmerovania:

HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\WinStations\RDP-Tcp

fDisableAudioCapture REG_DWORD 0 | 1

Ak politiky alebo databázy registry podkľúča Windows 7 vzdialenom počítači nastavené na vypnuté, Audio nahrávanie presmerovanie nie je k dispozícii.

V systéme Windows 7 Enterprise Edition, tejto databázy registry subey je nastavená na 1 štandardne. Preto nie je k dispozícii Audio záznam presmerovania.

V tomto prípade by to nepomohlo nastaviť politiky hodnotu enabled. Namiesto toho musíte nastaviť podkľúč na 0.

Vlastnosti

ID článku: 2020918 - Posledná kontrola: 8. decembra 2012 - Revízia: 1.0
Kľúčové slová: 
kbmt KB2020918 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2020918

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com