Konfigurace přesměrování záznamu zvuku v systému Windows 7

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2020918
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Windows 7 a Windows Server 2008 R2 umožňují přesměrování zařízení pro záznam zvuku k relaci vzdálené plochy pomocí funkce přesměrování záznamu zvuku a připojení ke vzdálené ploše.

Poznámka: Funkce přesměrování záznamu zvuku není k dispozici v systému Windows Professional edition.

Další informace o konfiguraci systému Windows Server 2008 R2 přesměrovat zvukový signál přejděte na následující webu Microsoft TechNet:

http://technet.microsoft.com/en-us/library/dd759231.aspx

Tuto stejnou konfiguraci může být užitečné v případě VDI, ve kterém se připojíte k virtualizované plochy systému Windows 7.

V systému Windows 7 záznam zásady přesměrování zvuku povolit nemá být umožněno povolit přesměrování záznamu zvuku. Však pokud zásadu Zakázat, je zakázána možnost přesměrování záznamu zvuku.

Řešení

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které popisují úpravu registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávné úpravě registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte následujícím způsobem. Pro zvýšení ochrany zálohujte registr před úpravami je nutné. Potom můžete obnovit registr, pokud dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

322756 Způsob zálohování a obnovení registru v systému Windows

V následujícím podklíči registru, můžete zakázat funkci přesměrování záznamu zvuku:

HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Terminal Server\WinStations\RDP-Tcp

fDisableAudioCapture REG_DWORD 0 | 1

Pokud podklíč registru nebo zásad v systému Windows 7 vzdáleného počítače jsou nastaveny na zakázáno, není přesměrování záznamu zvuku k dispozici.

V systému Windows 7 Enterprise Edition tento subey registru nastavena na 1 ve výchozím nastavení. Přesměrování záznamu zvuku tedy není k dispozici.

V tomto případě by pomoci nastavit hodnotu zásad povoleno. Místo toho je nutné nastavit podklíč na 0.

Vlastnosti

ID článku: 2020918 - Poslední aktualizace: 8. prosince 2012 - Revize: 1.0
Klíčová slova: 
kbmt KB2020918 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2020918

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com