ID článku: 2020599 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Spuštění několika verzí aplikace Windows Internet Explorer nebo částí aplikace Windows Internet Explorer v jedné instanci systému Windows představuje nelicencované a nepodporované řešení. Společnost Microsoft důrazně nedoporučuje použití libovolných řešení nebo služeb (hostovaných nebo místních), které ze spustitelných komponent aplikace Internet Explorer nebo částí těchto komponent vytváří nový balíček se samostatnou instalací. Výsledkem jakýchkoli pokusů o vytvoření nového balíčku systému Windows s cílem spouštět několik verzí aplikace Internet Explorer v jedné instanci systému Windows bude konfigurace, která není podporována službou podpory zákazníků společnosti Microsoft.

To zahrnuje i řešení, která se pokoušejí začlenit virtualizaci na úrovni aplikace pro spouštění několika verzí aplikace Windows Internet Explorer v nových balíčcích v jedné instanci operačního systému.

Další informace

Společnost Microsoft podporuje řešení, která umožňují virtualizované využití několika verzí aplikace Windows Internet Explorer prostřednictvím samostatné instalace operačního systému. To znamená, že v operačním systému je podporovány vždy pouze jedna instance aplikace Windows Internet Explorer.

Společnost Microsoft nabízí doporučené postupy, doprovodné materiály a nástroje, které zákazníkům pomohou při migraci z aplikace Windows Internet Explorer 6 na aplikaci Windows Internet Explorer 8.Další informace naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:

Řešení pro virtualizaci aplikace Internet Explorer

Migrace z aplikace Internet Explorer 6 na aplikaci Internet Explorer 8 (virtuální kulatý stůl)

Řešení kompatibility aplikací při migraci na aplikaci Internet Explorer 8 (pro odborníky v oboru IT)

Řešení kompatibility aplikací při migraci na aplikaci Internet Explorer 8 (pro vývojáře)

Poznámka: Toto je článek určený k rychlému zveřejnění, který vydala přímo služba podpory společnosti Microsoft. Uvedené informace jsou poskytovány jako odpověď na vzniklé problémy. Vzhledem k požadavku na rychlé zveřejnění je možné, že zpráva obsahuje typografické chyby, a může být kdykoli bez ohlášení revidována. Další pokyny naleznete v dokumentu Podmínky užití.

Vlastnosti

ID článku: 2020599 - Poslední aktualizace: 14. dubna 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 Service Pack 1
  • Windows Internet Explorer 7
  • Windows Internet Explorer 8
  • Windows Internet Explorer 9
Klíčová slova: 
KB2020599

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com