Chování Dobrovolný požadavek ARP v systému Windows NT 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 199773 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tyto informace platí pro Windows NT 4.0 s aktualizací Service Pack 3 nebo vyšší nainstalována.

Počítače staticky adresou

Při spuštění, bude staticky adresou počítače WINDOWSNT provádět Dobrovolný požadavek ARP až třikrát: 2 vícekrát po 0,5 a 1 a 1 čas inicializuje zásobník TCP/IP druhá intervalech, pokud je přijata žádná odpověď.

Při každé změně staticky konfigurovanou adresu IP (například pomocí nástroje síť v ovládacím) WINDOWSNT odešle jeden Dobrovolný požadavek ARP.

Pokud WINDOWSNT obdrží odpověď Dobrovolný požadavek ARP, zakáže rozhraní, které vydal Dobrovolný požadavek ARP, generuje události (událost ID 26) a generuje překryvných dialogovém uživatel upozornění, že duplicitní adresa IP byla zjištěna výsledné vypnutí ohrožený rozhraní konzoly.

Řešené DHCP počítače

Kdykoli získat zapůjčení DHCP WINDOWSNT odešle jeden Dobrovolný požadavek ARP.

Pokud WINDOWSNT obdrží odpověď Dobrovolný požadavek ARP, odešle zprávu DHCP DECLINE serveru DHCP a pokusí získat jiné zapůjčení.

Windows NT Response konflikt adres IP

Pokud WINDOWSNT obdrží Dobrovolný požadavek ARP vlastní adresu IP, generuje události (událost ID 26), generuje překryvných dialogovém upozornění uživatele, byl zjištěn duplicitní adresu IP, ale nedojde k vypnutí ohrožený rozhraní konzoly. Potom odešle Dobrovolný požadavek ARP zda problematický počítač byl vypnut jeho rozhraní.

Další informace

Dobrovolný požadavek ARP, nazývané také Zdvořilostní ARP je mechanismus používaný počítači TCP/IP "oznámit" své adresy IP k místní síti, a proto vyhnout se duplicitní adresy IP v síti. Směrovače a jiný hardware sítě mohou používat mezipaměti informace získané z Dobrovolný požadavek ARP.

Je možné, pokud počítač problémy Dobrovolný požadavek ARP, ale není ustavení, že dva počítače v síti může být současně pomocí stejnou adresu IP. V tomto případě směrování paketu (zejména na přepínače s VLANs) může být přesměrováni z původní držitel adresu IP novým držitelem jako mezipamětí ARP jsou aktualizovány na směrovači.

To je pravděpodobně problém v sítích existují vysoký počet chyb nebo ztracených paketů nebo čekací doba je vysoký (nad 1,3 sekunda).

Tento problém může způsobit jeden situace. Většina přepínače vytvořit tabulky média adresu řízení přístupu pomocí algoritmu STA <--> přidružení číslo portu. Zatímco překonfigurováním stromu Spanning Tree je obvykle krátké zpoždění, během které čas klienta nemusí mít úplná připojení. Bohužel toto zpoždění obvykle dochází o čas přepínač stane vědoma klienta, což je obvykle čas při inicializaci klienta síťový zásobník (a jsou odesílány Dobrovolný požadavek ARP).

Někteří výrobci přepínač mít překonat problém implementována nastavení softwaru, který způsobuje, že přepínač považovat nových klientů vysílání klientů (jako rozbočovač) až uskutečňuje stromu plně překonfigurována.Tento aspekt přepínače mohou mít jiné vedlejší účinky. Další informace získáte v následujícím článku nebo článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base: (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).):
168455Chyby obnovením DHCP v sítích komutovaná

Vlastnosti

ID článku: 199773 - Poslední aktualizace: 24. února 2007 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbnetwork KB199773 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:199773

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com