Zmeny veľkosti zásobníka IRP na serveri Lanman

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 198386 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď pristupujete k akcií na počítači so systémom Windows NT Server z Klient systému Windows NT a IRPstackSize parameter nastavená príliš nízke na serveru, môže zobraziť nasledujúce chybové hlásenie:

Nie je dostatok servera je k dispozícii na spracovanie tohto príkazu.

PRICINA

V závislosti od hardvérovej konfigurácie konkrétneho počítača, predvolená hodnota hodnota nesmie byť dostatočne veľké, aby služby Srv riadne spravovať zdieľané adresáre na niektoré fyzické jednotky. Môže sa zobraziť jedno alebo obidve pre nasledujúce hlásenia udalostí:
  Event ID: 2011 Source: Srv
  The server's configuration parameter "irpstacksize" is too small for
  the server to use a local device. Please increase the value of this
  parameter.

  Event ID: 0
  Source SRV
  Description: Description for Event ID 0 could not be found. It
  contains the insertion string \device\LanManServer
				

Môže sa zobraziť jedno vyššie uvedené chybové hlásenie pri klienta systému Windows NT pokúša získať prístup k určitým zdieľané adresáre na serveri.

Keď klienta systému Windows for Workgroups pokúša získať prístup k rovnakým zdieľané vygeneruje adresárov, nasledujúce hlásenie:

Cesta sa nenašla.

RIESENIE

Chcete vyriešiť tento problém, Získajte najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0 alebo Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition alebo jednotlivé softvérové aktualizácie. Informácie o získaní najnovšej aktualizácie service pack, nájdete na:
 • 152734 ako získať najnovší balík service pack pre systém windows nt 4.0
Informácie o získaní jednotlivé softvérové aktualizácie, obráťte sa na služby technickej podpory produktu spoločnosti Microsoft. Úplný zoznam telefónnych čísiel služby technickej podpory spoločnosti Microsoft a informácie o náklady na technickú podporu, prosím, choďte na túto adresu na World Wide Web:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

Service Pack (SP) 5 stanovuje minimálny povolený 7. Ignoruje všetky menšie hodnoty a nastaví predvolený 7, ak nie je zadaná žiadna.

SP6 nastaví najmenšia povolená 7. Ignoruje všetky menšie hodnoty a nastaví predvolený 11, ak nie je zadaná žiadna.

RIEŠENIE

Ak chcete obísť tento problém, upravte databázu registry pomocou nasledujúcich položiek informácie.

Dôležité Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnovovať databázu registry v systéme Windows


Hodnota databázy registry IRPstackSize, ktoré môžu byť uvedené na
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\LanmanServer
  \Parameters
				

predvolené 0x4 ak hodnotu nie je explicitne prítomný. Platný rozsah hodnôt z 0x1 0xC (1 až 12).

Zvýšiť hodnotu tohto parametra, ak už nie je prítomný, Prejdite na kľúč:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services
  \LanmanServer\Parameters
				

Poznámka: Vyššie uvedenom kľúči databázy registry je jedna cesta; boli zabalené pre údaje o čitateľnosti. IRPStackSize zmeny prejavili, Server má byť restartoval.

Hodnotu IRPStackSize predvolené 0x4 ak nie je výslovne prítomný. Ak nie je prítomný žiadny kľúč, kliknite na tlačidlo Pridať hodnotu v Editore databázy Registry. Hodnota Názov by mal byť IRPStackSize a údajovým typom je REG_DWORD.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v systéme Windows NT 4.0 a Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Tento problém bol opravený v systéme Windows NT 4.0 Service Pack 4.0 a systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 198386 - Posledná kontrola: 29. mája 2012 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbfix kbprb kbmt KB198386 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 198386

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com