Barvy obrazovky a barevné výtisku nemusí odpovídat.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 198213 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při tisku prezentace Microsoft PowerPoint na barevné tiskárně může barvy na obrazovce nemusí přesně odpovídat barvy na výtisku. To platí také pro jiné programy vyrobit barevného výstupu.

Příčina

Tento nesoulad barvu výsledky z základní rozdíly mezi jak vyrobeno barvy na monitoru videa a jak je vyrobeno na barevné tiskárně.

Nesoulad je zvláště znatelné při tisku barev modrá a žlutá. Modré obvykle vytiskne tmavší, než se zobrazí na obrazovce a má fialové odstín. Žlutá obvykle tiskne s golden brown odstín. V obou případech dosáhnout požadovanou barvu zvýšením jasu barvu jako se zobrazí na obrazovce.

Jak potíže obejít

Chcete-li se vyhnout nežádoucí výsledky tisku barev vyžaduje zkušenosti. Identifikace a použití barev spolehlivě vytisknout je nejlepší způsob, jak dosáhnout žádoucí a předvídatelnými výsledky.

Testovat jak vykreslení barev v zařízení, vytisknout barevné palety PowerPoint barevné tiskárně. Ponechat toto výtisku poblíž tiskárny a na něj odkazují při použití barvy prezentace aplikace PowerPoint.

Printme.exe souboru lze získat od stažení. Tento soubor je samorozbalovací archivu, který obsahuje soubor Printme.ppt. První snímek obsahuje pokyny, jak použít v prezentaci.

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Printme.exeObsahuje: Printme.ppt; datum vydání: 11. září 1997
Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Další informace

Zobrazení videa je založen na proces, který kombinuje různé částky červená-zelená-a generovány modrý indikátor vyrobit různé barvy, které zobrazíte na obrazovce. To je označováno jako procesu dodatečného barvu. S Tento proces kombinování všech tří barev vytvoří bílou; kombinování žádný barev vytvoří černou.

Téměř všechny barevné tiskárny naproti vyrobit barvu podle kombinování různých částky azurová, purpurová a žlutá pigment (a někdy černá). To je označováno jako proces subtractive barvu. S Tento proces kombinování všech tří barev vytvoří černou; žádné barvy kombinování vytváří bílé (za předpokladu, že tisknete dokument white paper).

Odkazy

Další informace naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
163792PPT97: K aplikaci PowerPoint 97 kolo barva ukázkové

Vlastnosti

ID článku: 198213 - Poslední aktualizace: 11. srpna 2004 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
  • Microsoft PowerPoint 2002 Standard Edition
  • Microsoft Office PowerPoint 2003
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kbinfo KB198213 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:198213

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com