Práce s Applnit registru

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 197571 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Na Knihoven Applnit_dll hodnota se nachází v následujícím klíči registru:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Windows


Každé společnosti Microsoft, založené na systému Windows jsou načteny všechny knihovny DLL, které jsou uvedeny v této hodnoty aplikace, která běží v aktuální protokol relace.

Další informace

Poznámka: Tato funkce nemusí být k dispozici v budoucích verzích operačního systému Windows.

Knihovny Applnit DLL jsou načteny pomocí LoadLibrary() funkce během DLL_PROCESS_ATTACH proces User32.dll. Proto spustitelné soubory, které nelze spojit s User32.dll Nelze načíst knihovny Applnit DLL. Existuje velmi málo spustitelné soubory, které nejsou propojit s User32.dll.

Z důvodu jejich předčasného načítání pouze funkcí rozhraní API, které se vyvážejí z Kernel32.dll jsou bezpečně používat v rámci inicializace knihovny Applnit DLL.

Nedoporučujeme, aby aplikace tuto funkci použít, nebo spoléhat na tuto funkci. Existují jiné postupy, které lze použít k dosažení podobných výsledků. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
134655Applnit registru a systému Windows 95
Applnit má typ "reg_sz." Tato hodnota musí určit zakončený řetězec knihoven DLL, který je oddělený mezerami nebo čárkami. Protože mezery jako oddělovače používají, používat dlouhé názvy souborů. Na systém nerozpozná středníky jako oddělovače pro tyto knihovny DLL.

Obvykle mají pouze skupina Administrators a účet LocalSystem oprávnění k zápisu do klíče, který obsahuje Applnit.

Vlastnosti

ID článku: 197571 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Win32 Application Programming Interface
Klíčová slova: 
kbdll kbinfo kbkernbase kbregistry kbmt KB197571 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:197571

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com