Jak nainstalovat a používat v režimu kompatibility v aplikaci Internet Explorer 5 nebo 5.5

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 197311
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak nainstalovat a používat režim kompatibility s Internet Explorer 5 nebo 5.5. Režim kompatibility můžete použít ke spuštění Internet 4 Kompatibilní prohlížeč Explorer "side-by-side" Internet Explorer 5 nebo 5.5.

Jsou popsány v následujících tématech:

  • Účelem režim kompatibility
  • Jak stáhnout nebo nainstalovat v režimu kompatibility
  • Použití režimu kompatibility
  • Jak určit režim kompatibility

Další informace

Účelem režim kompatibility

Některé webového obsahu mohou být ovlivněny změny v kódu HTML při analýze motoru nebo model objektu (skriptování) začleněna do nové verze Internet Aplikace Explorer. Z tohoto důvodu autoři webových stránek nebo vývojáři potřebují testování jejich obsahu s každou verzí aplikace Internet Explorer, pro které jejich obsah je určen. Před aplikace Internet Explorer 5, testování webu kompatibilitu s různými verzemi aplikace Internet Explorer vyžaduje více počítače nebo konfigurací spouštění. Pomocí režimu kompatibility můžete spuštění Internet Explorer 4 kompatibilní s prohlížeči-souběžně s Internetem Explorer 5 nebo 5.5. Režim kompatibility je určena pro testování při analýze HTML a skript problémy a není určen k použití jako primární webový prohlížeč.

Stažení nebo režim kompatibility instalace

Chcete-li stáhnout nebo nainstalovat v režimu kompatibility, použijte následující kroky:
  1. Spusťte program instalace aplikace Internet Explorer 5 nebo Internet Explorer 5.5 instalační program, klepněte na tlačítko Souhlasím Dohoda, klepněte na tlačítko Další, klepněte na tlačítko Vlastní nastavení instalacea pak Klepněte na tlačítko Další.
  2. V Možnosti součástí Dialogové okno, klepněte na tlačítko Upřesnita klepněte na Vyberte Kompatibilita Zaškrtávací políčko. Chcete-li stáhnout (namísto režim instalace) kompatibility, zaškrtněte Pouze stáhnout Kontrola pole.
  3. Klepněte na tlačítko OKa klepněte na tlačítko Další Instalační program pokračovat.
POZNÁMKA:Pokud nepoužíváte aplikaci Internet Explorer 4, když budete postupovat podle výše uvedeného kroky, nelze vybrat možnost kompatibility. Můžete stáhnout nebo instalaci režimu kompatibility pouze při upgradu nebo downloade z Aplikace Internet Explorer 4. Režim kompatibility pro verze není podporována V aplikaci Internet Explorer před 4.0. Pokud již používáte Internet Explorer 5 nebo 5.5 a je nutné stáhnout nebo nainstalovat v režimu kompatibility Před provedením výše uvedených kroků odeberte aplikaci Internet Explorer 5 nebo 5.5. Další informace o odebrání aplikace Internet Explorer 5 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
193934Jak odinstalovat aplikaci Internet Explorer 5 Beta

Použití režimu kompatibility

Procházení Internetu po instalaci pomocí aplikace Internet Explorer 4 Aplikace Internet Explorer 5 nebo 5.5, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Internet Explorer a klepněte na tlačítko "předchozí Internet Explorer verze 4.

POZNÁMKA:: Při instalaci aplikace Internet Explorer 5 nebo 5.5 možnosti kompatibility Aplikace Internet Explorer 5 nebo 5.5 a Internet Explorer 4 sdílet stejné Internetu možnosti. Není možné změnit všechna nastavení prohlížeče při Pomocí tohoto režimu. Pokud používáte režim kompatibility, byste měli změnit Možnosti sítě Internet prostřednictvím Ovládacích panelů, nikoli klepnutím na možnosti Internetu v nabídce Zobrazit v aplikaci Internet Explorer.

Jak určit režim kompatibility

Chcete-li zjistit, zda používáte režim kompatibility prohlížeče, použijte následující kroky:
  1. V aplikaci Internet Explorer v nabídce Nápověda klepněte na příkaz o aplikaci Internet Explorer.
  2. Pokud je jako "Vedle sebe režim" verze, používáte Režim kompatibility.
POZNÁMKA:: Režim kompatibility může být identifikován weboví vývojáři používající řetězec "compat", která je přidána do uživatelského agenta pro kompatibilitu- režim prohlížeče. Například uživatelského agenta pro v režimu kompatibility Windows 98 je:
Mozilla/4.0 (kompatibilní; MSIE 4.01; Systém Windows 98; kompatibilní)

Vlastnosti

ID článku: 197311 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 6.0
Klíčová slova: 
kbhowto kbsetup kbmt KB197311 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:197311
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com