OL2000: (CW) potvrzení o přečtení vždy přejít na původní odesílatel

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 197165 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.


Poznámka: Tyto postupy platí pouze pokud jste nainstalovali aplikaci Outlook s podnikovou pracovní skupiny a další možnosti. Tato možnost umožňuje použití služeb s rozhraním MAPI (Messaging Application Programming Interface). Chcete-li určit požadovaný typ instalace, v nabídce Nápověda klepněte na příkaz o aplikaci Microsoft Outlook. V aplikaci Microsoft Outlook zobrazí "Podniková" máte-li instalaci Corporate Workgroup.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

I pokud se rozhodnete odpovědi odeslané jinou adresu, odešle perspektivy Microsoft vždy přečtení zprávy odesílatele původní zprávy.

Další informace

S aplikací Outlook můžete určit odpovědi na zprávu jinému uživateli. Toto nastavení neovlivní přečtení zprávy. Tyto zprávy jsou vždy odesílány na adresu v poli od původní zprávy (odesílatele).

Zadání různých přijímače pro odpovědi na zprávy

  1. Otevřete novou e-mailovou zprávu.
  2. V nabídce Zobrazit klepněte na příkaz Možnosti.
  3. Ve skupinovém rámečku "Možnosti hlasování a sledování," zaškrtněte políčko "Oznámit doručení zprávy" nebo "požadovat potvrzení o přečtení této zprávy".
  4. Ve skupinovém rámečku Možnosti doručování klepnutím vyberte zaškrtávací pole "Z odpovědí zaslaných". Klepněte na tlačítko Vybrat jména a vyberte adresu k odeslání odpovědi na tuto zprávu.
  5. Klepněte na tlačítko OK. Klepněte na tlačítko Zavřít a vyplňte a odešlete zprávu.
S výjimkou pro přečtení zprávy všechny odpovědi na tuto zprávu přejde na zadanou adresu. Přečtení zprávy bude vrátíte odesílateli.

Vlastnosti

ID článku: 197165 - Poslední aktualizace: 30. ledna 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB197165 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:197165

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com