Prepínače príkazového riadka pre aktualizácie softvéru IExpress

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 197147
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Microsoft balíky aktualizácií softvéru pomocou niekoľkých rôzne samorozbaľovací formáty súborov automaticky spustiť inštalačný program ktoré sa nachádza vo vnútri obalu. Tento článok popisuje command-line prepínače, ktoré môžete použiť s balíky aktualizácií softvéru, ktoré používajú IExpress technológia. IExpress technológia sa používa Microsoft vytvoriť aktualizácia softvéru balíky pre niektoré verzie programu Microsoft Internet Explorer, niektoré verzie Okná a rôznymi inými výrobkami. Zistiť, či balík aktualizácie softvéru použitie IExpress, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite pravým tlačidlom na balík a potom kliknite na tlačidloVlastnosti.
  2. Na Všeobecné kartu, poznámkaPopis. Aktualizácie softvéru IExpress obsahovaťWin32 Cabinet Self-Extractor pre balík popis.
Poznámka: Ak je balík popis Samorozbaľovacie Kabinet, balík aktualizácie softvéru je systém Windows NT 4.0, Windows 2000, Windows XP alebo Windows Server 2003 balík, ktorý používa Hotfix.exe alebo Update.exe ako inštalačný program. Ďalšie informácie o Prepínače príkazového riadka, ktoré sú použité v Hotfix.exe a Update.exe, kliknite na tlačidlo nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
262841Prepínače príkazového riadka pre balíky aktualizácií softvéru systému Windows
Ak balík používa názov súboru .msi alebo .msp rozšírenie, a potom balík aktualizácie softvéru používa Inštalátor systému Windows ako Inštalačný program. Ďalšie informácie o prepínačoch príkazového riadka používať Inštalátor systému Windows, navštívte nasledujúcu webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://msdn2.Microsoft.com/en-us/library/Aa367988
Pre Ďalšie informácie o štandardnej terminológie, ktoré musí Microsoft prijatím na popis aktualizácií softvéru, kliknutím na nasledujúce číslo článku zobrazíte článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru od spoločnosti Microsoft

DALSIE INFORMACIE

Keď spustíte balík aktualizácií softvéru IExpress s č Prepínače príkazového riadka, predvolený inštalačný program je automaticky spustiť na Nainštalujte aktualizáciu softvéru. Inštalačný program balíka IExpress je Nastavenie informácií (.inf) súbor alebo spustiteľný program.

Ak IExpress balík používa nastavenie informácií (.inf) súborov ako jeho inštalačný program, IExpress prepínače príkazového riadka môžete použiť na riadenie možnosti inštalácie pre balík. Ak balík IExpress používa spustiteľný program (pre napríklad súbor s príponou .exe alebo .com súboru) ako jeho inštalačný program použiť prepínače pre inštalačný program na kontrolu možnosti inštalácie namiesto IExpress prepínače.

Poznámka: Môžete použiť /c:cesta prepínač preniesť parametre (prepínače) na inštalačný program alebo určiť rôzne inštalačný program balíka. Napríklad, nasledovné syntaxe príkazového riadka môžete použiť na spustenie balíku Internet Explorer Setup ( IExpress balík Ie6setup.exe) a prechádzajú parametre na inštalačný program (Ie6wzd.exe), je obsiahnuté v obale.

Ie6setup IExpress prepínače / c: "ie6wzd Internet Explorer inštalačné prepínače"

Nasledujúca tabuľka zobrazuje command-line prepínače, ktoré sú podporované IExpress.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
PrepínačPopis
/qUrčuje tichý režim alebo potlačí výzvu.
/q:uUrčuje používateľský tichý režim, ktorý predstavuje niektoré dialógové okno boxy na užívateľa.
/q:Určuje tichom režime, ktorá nespĺňa predstavovať všetky dialógové okná pre užívateľa.
/t:PathUrčuje cieľového priečinka na extrakciu súborov.
/cExtrahuje súbory bez ich inštalovanie. Ak t: cesta nie je zadaná, sa zobrazí výzva na cieľový priečinok.
/c:PathUrčuje cestu UNC a názov Setup .inf alebo .exe súbor.
/r:nNikdy reštartuje počítač po inštalácii.
/r:iVyzve používateľa na reštartovanie počítača, ak je reštart vyžaduje, okrem prípadu, keď sa použije s /q:.
/r:Vždy reštartuje počítač po inštalácii.
/r:sReštartuje počítač po inštalácii bez zobrazenia výzvy používateľovi.
/n:vNeexistuje kontrola verzie - nainštalovať balík nad žiadnym predchádzajúcu verziu.
Poznámka: Použitie /n:v prepínač nie je podporovaný a môže viesť k unstartable systému. Ak Inštalácia je neúspešný, mali by ste konzultovať technickej podpory pochopiť, prečo to nepodarí.

ODKAZY

Pre ďalšie informácie, navštívte nasledujúce Microsoft Webové stránky:

Explorer Administration Kit (IEAK) Hlavná stránka
http://Technet.Microsoft.com/en-US/IE/bb219517.aspx

IExpress dávkového inštalačné prepínače
http://www.Microsoft.com/technet/prodtechnol/IE/IEAK/techinfo/deploy/60/en/iexpswit.mspx


Internet Explorer dávkového inštalačné prepínače
http://www.Microsoft.com/technet/prodtechnol/IE/IEAK/techinfo/deploy/60/en/ieswitch.mspx

Vlastnosti

ID článku: 197147 - Posledná kontrola: 20. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Kľúčové slová: 
kbproductlink kbinfo kbmt KB197147 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:197147
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com