Přepínače příkazového řádku pro balíčky aktualizací softwaru aplikace IExpress

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 197147 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Společnost Microsoft vytváří balíčky softwarových aktualizací pomocí několika různých formátů samorozbalovacích souborů, které automaticky spouštějí instalační program, který je součástí příslušného balíčku. V tomto článku jsou popsány přepínače příkazového řádku, které je možné použít s balíčky aktualizací softwaru, které používají technologii aplikace IExpress. Technologii aplikace IExpress používá společnost Microsoft k vytváření balíčků aktualizací softwaru pro některé verze aplikace Microsoft Internet Explorer, některé verze systému Windows a různé další produkty. Chcete-li určit, zda balíček aktualizací softwaru používá aplikaci IExpress, postupujte takto:
  1. Klepněte na balíček pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
  2. Na kartě General (Obecné) si poznačte informace v části Description (Popis). Balíčky aktualizací softwaru aplikace IExpress obsahují v popisu balíčku informace Win32 Cabinet Self-Extractor
Poznámka: Pokud je popis balíčku Self-Extracting Cabinet, bude balíček aktualizací softwaru Windows NT 4.0, Windows 2000, Windows XP nebo Windows Server 2003, který používá jako instalační program program Hotfix.exe nebo Update.exe. Další informace o přepínačích příkazového řádku, které používají programy Hotfix.exe a Update.exe, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
262841 Přepínače příkazového řádku pro balíčky aktualizací softwaru systému Windows (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
Pokud balíček používá příponu názvu souboru MSI nebo MSP, potom balíček aktualizací softwaru používá jako instalační program Instalační službu systému Microsoft Windows. Další informace o přepínačích příkazového řádku, které používá Instalační služba systému Microsoft Windows, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa367988.aspx
Další informace o standardní terminologii, kterou společnost Microsoft přijala za účelem popisu aktualizací softwaru, najdete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684 Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).

Další informace

Když spustíte balíček aktualizací softwaru IExpress bez přepínačů příkazového řádku, spustí se automaticky výchozí instalační program, který nainstaluje aktualizace softwaru. Instalační program pro balíček IExpress je soubor informací o instalaci (INF) nebo spustitelný program.

Pokud balíček IExpress používá jako instalační program soubor informací o instalaci (INF), můžete používat přepínače příkazového řádku IExpress k řízení možností instalace balíčku. Pokud balíček IExpress používá jako instalační program spustitelný program (například soubor s příponou EXE nebo COM), použijte přepínače k tomu, aby instalační program mohl řídit možnosti instalace namísto přepínačů aplikace IExpress.

Poznámka: Přepínač /c:cesta můžete použít k předání parametrů (přepínačů) do instalačního programu nebo k zadání jiného instalačního programu pro balíček. Například následující syntaxi příkazového řádku je možné použít ke spuštění balíčku instalačního programu aplikace Internet Explorer (balíček aplikace IExpress Ie6setup.exe) a předání parametrů instalačnímu programu (Ie6wzd.exe), který je součástí balíčku.

Ie6setup – přepínače aplikace IExpress /c:" ie6wzd – přepínače instalačního programu aplikace Internet Explorer"

Následující tabulka obsahuje přepínače příkazového řádku podporované aplikací IExpress.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
PřepínačPopis
/qNastaví tichý režim neboli potlačí zobrazování výzev.
/q:uNastaví tichý režim pro uživatele se zobrazováním některých dialogových oken.
/q:aNastaví tichý režim pro správce, v němž se uživateli nezobrazují žádná dialogová okna.
/t:cestaUrčuje cílovou složku pro extrahované soubory.
/c Extrahuje soubory, ale nenainstaluje je. Není-li zadán přepínač /t: cesta, zobrazí se výzva k zadání cílové složky.
/c:cestaUrčuje cestu UNC a název souboru INF nebo EXE instalačního programu.
/r:nPo instalaci nerestartuje počítač.
/r:iZobrazí výzvu k restartování počítače, pokud je to požadováno, kromě případů, kdy je zároveň použit přepínač /q:a.
/r:aPo instalaci vždy restartuje počítač.
/r:sPo instalaci restartuje počítač, aniž by uživateli zobrazil výzvu.
/n:vNekontroluje verzi. Nainstaluje balíček přes libovolnou předchozí verzi.
Poznámka: Použití přepínače /n:v není podporováno a výsledkem může být, že systém nebude možné spustit. Pokud instalace neproběhne úspěšně, měli byste konzultovat pracovníka podpory, aby vám vysvětlil, proč dochází k jejímu selhání.

Odkazy

Další informace naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:

Domovská stránka sady Internet Explorer Administration Kit (IEAK)
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/ie/ieak/cs/default.mspx

Přepínače pro instalaci aplikace IExpress v dávkovém režimu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/ie/ieak/techinfo/deploy/60/en/iexpswit.mspx


Přepínače pro instalaci aplikace Internet Explorer v dávkovém režimu (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/ie/ieak/techinfo/deploy/60/en/ieswitch.mspx

Vlastnosti

ID článku: 197147 - Poslední aktualizace: 26. října 2007 - Revize: 9.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft IExpress
Klíčová slova: 
kbproductlink kbinfo KB197147
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com