Prílohu Winmail.dat v prijatých správ v programe Outlook 2000

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 197064 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pre Microsoft Outlook 2000 (IMO) verziu tohto článok, pozri 196784.

Pre Microsoft Outlook 98 (IMO) verziu tohto článok, pozri 193117.

Pre Microsoft Outlook 98 (CW) verziu tohto článok, pozri 193118.
Poznámka: Tieto postupy uplatňujú len ak máte nainštalovaný Program Outlook s Corporate pracovnej skupiny/iné možnosti. Táto možnosť vám umožňuje používať služby Messaging uplatňovanie Programming Interface (MAPI). Na určenie váš typ inštalácie, v ponuke Pomocník kliknite na položku čo je Microsoft Outlook. V O Microsoft Outlook ste mali vidieť "Corporate" Ak máte Corporate Inštalácia pracovnej skupiny.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Keď používate program Microsoft Outlook na odosielanie e-mailovej správy príloh prostredníctvom internetu, niektorí príjemcovia pomocou e-mailových klientov, ostatné ako program Outlook, správa, že poštová správa obsahuje dodatočný súbor s názvom Winmail.dat. súbor je zvyčajne veľmi malú, ale nie je možné otvoriť v mail správa.

PRICINA

Súbor Winmail.dat sa používa na zachovanie formátovania, ktoré odosielajúci klient zahrnul v správe, ale nerozpoznal prijímajúci klient. V prípade programu Outlook, súbor Winmail.dat zahŕňa Rich Textu formátovanie RTF pokyny. Tento typ formátovania sa používa s Microsoft Outlook Rich Text Format a pri použití programu Microsoft Word ako e-mailu Editor.

RIESENIE

Aby sa predišlo, vrátane Winmail.dat, používať obyčajný Text mail formát. Vyberte položku obyčajný Text pre všetky správy, postupujte nasledovne:

  1. V ponuke Nástroje kliknite na možnosti a potom formát pošty.
  2. V "Správy odosielať v tomto formáte", kliknutím vyberte obyčajný Text.
Ak chcete poslať určitých príjemcov s formát RTF a iní používatelia s Obyčajný Text, musíte nastaviť možnosť pre príjemcu v buď osobné Riešenie knihu alebo záznamom kontaktu príjemcu.

Ak chcete nastaviť obyčajný Text príjemca v adresári, postupujte nasledovne:

  1. V ponuke Nástroje na položku adresár.
  2. Zobraziť mená z vyberte osobný adresár.
  3. Vyberte adresáta, ktorú chcete nastaviť ako obyčajný Text a na v ponuke Súbor kliknite na položku Vlastnosti.
  4. Kliknutím zrušte začiarknutie políčka „vždy posielať správy tomuto príjemcovi vo Microsoft Exchange Rich Text Format"políčko a kliknite na tlačidlo OK.
Chcete nastaviť obyčajný Text v záznamom kontaktu príjemcu, postupujte tieto kroky:

  1. V priečinku Kontakty otvorte záznam príjemcu.
  2. Dvakrát kliknite na e-mailovú adresu príjemcu.
  3. Kliknutím zrušte začiarknutie políčka „vždy posielať správy tomuto príjemcovi vo Microsoft Exchange Rich Text Format"políčko a kliknite na tlačidlo OK.

ODKAZY

Ďalšie informácie o Winmail.dat prílohy, kliknite na nižšie uvedené číslo článku zobrazíte články v Microsoft Knowledge Base:
149203 XFOR: Zabraňuje odosiela nad IMC Winmail.dat
138053 XFOR: Zabránenie WINMAIL.DAT zaslané užívateľov internetu
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Vlastnosti

ID článku: 197064 - Posledná kontrola: 20. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbreceivemail kbattachments kbprb kbmt KB197064 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:197064

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com