Jak vytvořit spouštěcí diskety pro systém Windows 2000

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 197063 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje, jak vytvořit sadu disket.


Vytvoření spouštěcích disket

Chcete-li vytvořit spouštěcí diskety pro systém Windows 2000, spusťte ze složky spouštěcí disketa nástroje Makeboot.exe na disku CD-ROM systému Windows 2000:
  1. Do jednotky CD-ROM vložte disk CD-ROM systému Windows 2000.
  2. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítko Spustit.
  3. V Otevřít Typ pole jednotky: \bootdisk\makeboot a:, kde jednotky je písmeno jednotky CD-ROM a potom stiskněte klávesu ENTER.
POZNÁMKY
  • Není nutné používat systém Windows 2000 vytvořit spouštěcí instalační diskety. Adresář nazvaný \Bootdisk je umístěn v kořenovém adresáři instalační disk CD-ROM systému Windows 2000. Tento adresář obsahuje dva nástroje, které jsou schopné generování 4 instalační spouštěcí instalační diskety. Je-li do systému Windows je spuštěn 9 x je nutné spustit tento nástroj makebt32.exe 32bitové verze. Pokud jste v systému DOS nebo spuštěn s spouštěcí disketu systému Windows 98, který má přístup na disk CD-ROM, můžete použít 16bitové verze názvem makeboot.exe.
  • Disket vytvořených z disku CD-ROM systému Windows 2000 Professional nelze použít se systémem Windows 2000 Server; zpětné kombinace také nefunguje.
  • Než se rozhodnete, že počítač je nutné spustit z disku CD-ROM nebo diskety, zkuste nejdříve spustit v nouzovém režimu v tomto počítači.
  • Po spuštění zablokovaného počítače z disket, potom můžete konzolu pro zotavení nebo záchrannou opravnou disketu (Pokud jste připravili).

Poradce při potížích

Na Winnt /ox a Winnt32 /ox příkazy, které můžete použít k vytvoření spouštěcí diskety systému Microsoft Windows NT 4.0 a dřívějšími verzemi systému Windows 2000 nefungují. V systému Windows 2000 Winnt32 /ox příkaz spustí nápovědu, poskytující další informace o programu Winnt32.exe.


Vlastnosti

ID článku: 197063 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbhowtomaster kbsetup kbmt KB197063 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:197063

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com