Hata: DBCC MEMUSAGE SQL Server 7.0 desteklenen.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 196629 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
# HATA: 52269 (SQLBUG_70)
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

DBCC MEMUSAGE deyimi, SQL Server 7. 0'desteklenmiyor. Ağır yük büyük veritabanları ile çalışan sunucularda, yürütme, sunucu yanıt vermemeye başlamasına neden olabilir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, Windows NT Performans izleyicisi sayaçları bellek kullanımını izlemek için kullanın. Vade farkı sayaçlarının yordamı önbelleği kullanımda sayfaları ve SQL Server arabellek Manager nesnenin yanı sıra <a0>SQL Server önbellek Yöneticisi</a0> nesnesindeki yordamı önbelleği isabet oranı yordamı önbelleği sayfaları ve yordam, nesne önbellek sayacı Sayaçlar yordamının önbellek boyutu (sayfa) ' dir.

Durum

Microsoft bu sorunun, SQL Server sürüm 7.0 için onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 196629 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug KB196629 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:196629

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com