WD97: Parola koruması önceki sürümler kaydederken kaybedildi.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 194494 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Parola korumalı bir belge bir biçimde başka kaydettiğinizde "Word belgesi (* .doc)", Word parola korumasını kaldırır, ancak parola kaybolacak bir uyarı olarak aşağıdaki iletiyi görüntüler:
   This document is password protected. Saving this document in a format
   other than the current version of Word will result in the loss of this
   protection. Do you want to continue?
				
, yeniden, düzenlemek ve Word veya başka bir sözcük işlemcisi parolasını belirtmek için gerek kalmadan dönüştürülen dosyada yeniden kaydedin.
Belgeyi kaydedin ve bu düzeltmeleri, açıklamalar veya formlar bir parola ile korumak için bu davranış da doğru olmasına dikkat edin.

Neden

Tüm verme ikili dosya biçimi dönüştürücüleri Word ile birlikte sağlanan Microsoft zengin metin biçimi (RTF) bir varsayılan olmayan biçiminde kaydederken bir ara biçimi olarak kullanın. RTF belirtimi, parola bilgilerinin saklama desteklemiyor. Dönüştürücü, herhangi bir biçimde yanı sıra, varsayılan bir belge kaydederken parola koruması bu nedenle korumaz.

Daha fazla bilgi

Varolan bir Word belgesini kaydetme için önce farklı bir biçimde açmak için <a0></a0>, belgenin parolayı bilmeniz gerekir. Bu nedenle, bu makalenin "Belirtiler" bölümünde başvurulan sınırlama, Word'deki güvenlik bir güvenliğinin aşılmasına göstermiyor. Dikkat etmeniz gerekir, parola koruma korumak için bir "Word belgesi (* .doc)," Parola korumalı bir belge Word belgesi içinde korunan Word'ün aynı sürümde çalışmalıdır.

Parola dönüştürme hakkında ek bilgi için Korumalı belgeler, Word'deki Lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
168098Word WD: Convert (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı ingilizce olan içeriğe işaret edebilir belge parola korumalı

Özellikler

Makale numarası: 194494 - Last Review: 13 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbconversion kbprb KB194494 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:194494

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com