WD97: Ochrana heslem ztracených při ukládání jako předchozí verze

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 194494 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud uložíte dokument chráněný heslem ve formátu než "dokument Word (* .doc)", Word Odebere ochranu heslem, ale zobrazí následující zprávu jako upozornění, že hesla budou ztraceny:
   This document is password protected. Saving this document in a format
   other than the current version of Word will result in the loss of this
   protection. Do you want to continue?
				
můžete znovu otevřít, upravit a znovu uložte převedený soubor v aplikaci Word nebo jiném textovém editoru, aniž by museli zadat heslo.
Poznámka: Toto chování je také true Pokud dokument uložíte a chránit z revize, poznámky nebo formulářů s heslem.

Příčina

Všechny export binární převaděče formátu souborů dodávané s aplikací Word Microsoft Rich Text Format (RTF) jako zprostředkujícího formátu použít při ukládání ve formátu výchozí. Specifikace RTF nepodporuje uchovávání informací heslo. Převaděč proto nezachová ochranu heslem při ukládání dokumentu v libovolném formátu kromě výchozí.

Další informace

Chcete-li otevřít existujícího dokumentu aplikace Word k před uložením v jiném formátu, musíte znát heslo v dokumentu. Omezení odkazuje v tomto článku v části "Příznaky" tedy nepředstavuje ohrožení zabezpečení v aplikaci Word. Je třeba si uvědomit, zachovat Ochrana heslem v "dokument Word (* .doc)," musíte spolupracovat se dokument chráněný heslem ve stejné verzi aplikace Word chráněný dokumentu.

Další informace o převádění heslo chráněné dokumenty v aplikaci Word, naleznete následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
168098WD: Word nelze převést dokumenty chráněné heslo

Vlastnosti

ID článku: 194494 - Poslední aktualizace: 23. ledna 2014 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbconversion kbprb KB194494 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:194494

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com