WD97: Časté otázky o "Allow rychlého ukládání"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 192480 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek poskytuje odpovědi na některé nejčastější dotazy o možnosti Povolit rychlé ukládání v aplikaci Microsoft Word 97 pro Windows.

Další informace

 1. Q: Jaký je rozdíl mezi rychlé uložený soubor a úplnou uloženého souboru?

  A: Rychlé uloženého souboru je dokument, ve kterém fyzické pořadí znaky uloženy v souboru neodpovídá logické pořadí znaků v dokumentu, který představuje soubor. Jinými slovy změny v souboru jsou připojeny na konec souboru.

  Úplné uložený soubor je dokument, ve kterém je fyzické pořadí znaků v souboru uloženy identické logické pořadí znaků v dokumentu, který představuje soubor. Jinými slovy změny v souboru jsou začleněny do obsah souboru v konkrétní umístění, kde byla změna provedena.
 2. Pokud Word provede rychlého Q: uložit?

  A: když je vybrána možnost Povolit rychlé ukládání, může Word provést rychlé uložení uložit změny do dokumentu. Když klepněte na tlačítko Uložit (nebo v nabídce Soubor klepněte na Uložit), Word může provést rychlého ukládání nebo úplné uložení dokumentu.
 3. Pokud bude Word provádět úplné Q: uložit?

  A: Word bude provádět úplné uložení dokumentu, která nastane některá z následujících událostí:
  • Na fifteenth (15th) rychlé uložení dokumentu. Word normálně provést čtrnácti (14) rychlé uložení operace před provede úplné uložení.
   Nebo
  • Po klepnutí na tlačítko Uložit a existuje mnoho úprav provedených v dokumentu.

   Poznámka: Existuje způsob, jak určit nebo změnit počet úprav v dokumentu. Jako změny jsou připojeny na konec souboru fyzické dokumentu, budou doručeny bodu, kde fyzické dokumentu musí být re-written tak, aby znovu začleněny změny provedené v souboru zpět do obsah souboru v konkrétní umístění, kde byly provedeny změny.
   Nebo
  • Když klepněte na tlačítko Uložit a zakázána možnost Povolit rychlé ukládání (vypnuto).
   Nebo
  • Uložit dokument v jiném formátu, jako například RTF (RICH Format).
 4. Proč byste se nechat Word proveďte rychlého Q: uložit?

  A: Pokud vyberte možnost Povolit rychlé ukládání Word uloží pouze změny dokumentu. Možnost Povolit rychlé uložit trvá méně času než úplné uložení dokumentu. Při práci na velmi rozsáhlý dokument můžete chtít povolit rychlé ukládání vyberte možnost.
 5. Q: kdy je vhodné není použít možnost Povolit rychlé ukládání?

  A: Pokud hodláte být sdílení dokument obsahující důvěrné informace byl odstraněn. Jste měli "Vynutit" Word provést úplné uložení dokumentu. Chcete-li vynutit Word provést úplné uložení zapnout možnost Povolit rychlé ukládání vypnout a klepněte na tlačítko Uložit.

  Další informace naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
  190733WD97: Otevření dokumentu Word v textovém editoru zobrazí Odstraněná Text
 6. Q: Při práci na dokumentu ze síťového umístění, proč Word zřejmě trvat stejný čas uložení dokumentu bez ohledu na to, jak je v máte možnost nastavit Povolit rychlé ukládání?

  A: Tato funkce je záměrné. Nelze provést rychlé ukládání v síti. Pokud je zapnutá možnost Povolit rychlé ukládání, Word bude ignorovat tuto možnost při uložení dokumentu prostřednictvím sítě.
 7. Q: Jak změnit nastavení možnost Povolit rychlé ukládání

  A: v nabídce Nástroje klepněte na příkaz Možnosti. Na kartě ukládání potom zaškrtněte nebo zrušte zaškrtnutí políčka Povolit rychlé ukládání a potom klepněte na tlačítko OK.

  Poznámka: je vybrána možnost The Povolit rychlé ukládání () ve výchozím nastavení zapnuta v aplikaci Microsoft Word 97 pro Windows; tato možnost je však zakázána (vypnuto) ve výchozím nastavení v aplikaci Microsoft Word 97 pro Windows Service Release 1 (SR-1) a Service Release 2 (SR-2).
 8. Q: Při výběru možnost "Vždy vytvořit záložní kopii", proč je možnost Povolit rychlé ukládání vypnuto?

  A: záložní kopii dokumentu nelze uložit (Vytvořeno), při rychlé Word uloží dokument. Po klepnutí vyberte možnost "Vždy vytvořit záložní kopii" Word automaticky zakáže (vypne) možnost Povolit rychlé ukládání. Následkem toho při výběru povolit rychlé ukládání Word automaticky zakáže "Vždy vytvořit záložní kopii" Pokud je vybrána.
 9. Q: Co je možnost "Povolit ukládání na pozadí"

  A: Tato možnost ukládá dokumenty na pozadí, takže můžete pokračovat v práci v aplikaci Word uložit (úplné ukládání nebo rychlé uložení) dokumentu. Řádku zobrazí blikající ikona disku se zobrazí ve stavovém panelu při Word provádění buď úplné uložení nebo rychlého ukládání na pozadí.

  Poznámka: je vybrána možnost the povolit pozadí ukládání () ve výchozím nastavení zapnuta v aplikaci Microsoft Word 97 pro Windows Service Release 1 (SR-1) a Service Release 2 (SR-2); Tato možnost je však zakázána (vypnuto) ve výchozím nastavení v aplikaci Microsoft Word 97 pro Windows.

Odkazy

Další informace naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
71999WD97: Jak zakázat Fast uložit možnosti v aplikaci Word pro Windows
108456WD: Word zobrazí chybová zpráva nebo zablokuje při formátování tabulky

111277WD: Změnit velikost souboru dokumentu je další méně než očekávané

170406WD97: Rychlé uložení ve výchozím nastavení není vybraná možnost Povolit

173683WD97: Chybová zpráva: "Word nelze přidělit dokumentu stejný název"

174162WD97: Windows NT 4.0: ukládání souboru automatické je odložené

176284WD: Word znamená NOT "Rychlé uložení" dokument

Vlastnosti

ID článku: 192480 - Poslední aktualizace: 1. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Word 97 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB192480 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:192480

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com