10060 Připojení vypršel časový limit chyby s proxy serverem nebo ISA Server na pomalé připojení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 191143 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Popis problému

Chyby vypršení časového limitu Winsock může dojít na pomalé, přetížení nebo vysoké latence Odkazy na Internetu s Microsoft Proxy Server nebo ISA Server. Došlo k chybě rozhraní Winsock Na klientského webového prohlížeče se zobrazí zpráva:
  Proxy Reports:
  10060 Connection timed out

  The Web server specified in your URL could not be contacted. Please
  check your URL or try your request again.
					
Poznámka: Chyba vypršení časového limitu dochází také při připojování k serveru sítě Internet neexistuje nebo pokud je na více než jednu výchozí bránu Počítač serveru proxy.

Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
161380Pouze jedna výchozí brána je povolena na serveru proxy


Chcete-li nám můžete opravit tento problém, přejděte "Oprava"oddíl. Chcete-li tyto potíže vyřešit sami, přejděte "Opravit sám"oddíl.

Oprava

Chcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte Opravatlačítko nebo odkaz. Klepněte na tlačítko Spustitv Stažení souboruDialogové okno pole a potom postupujte podle pokynů v opravě průvodci.


Tento problém odstranit
Microsoft Fix it 50259


Poznámka: Tento průvodce může být v angličtině; Automatická oprava však také pracuje pro ostatní jazykové verze systému Windows.

Poznámka: Pokud právě nejste u počítače, který má problém, automatickou opravu můžete uložit na jednotku flash nebo na disk CD a potom jej můžete spustit v počítači, který má potíže.

Poté "To byl vyřešen?"oddíl.

Opravit sám

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows
Nastavením přidání podklíče registru následující nastavení protokolu TCP/IP by měly snížit počet časových limitů povolením více času připojení k dokončení. Toto nastavení není k dispozici v registru výchozí nastavení.
 1. Spusťte Editor registru (Regedt32.exe) a přejděte na následující podklíč:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters
 2. V Upravit nabídky, klepněte na tlačítko Přidat hodnotua potom přidejte následující informace:
     Value Name: TcpMaxDataRetransmissions
     Value Type: REG_DWORD - Number
     Valid Range: 0 - 0xFFFFFFFF
     Default Value: 5 Decimal
     New Value: 10 Decimal
  						
 3. Klepněte na tlačítko OKa pak ukončete Editor registru.
 4. Restartujte po provedení změn v registru.


To byl vyřešen?

Zkontrolujte, zda je problém vyřešen. Pokud je problém vyřešen, jste hotovi s tímto článkem. Pokud problém nebyl vyřešen, můžete Obraťte se na podporu.

Další informace

Na TcpMaxDataRetransmissions parametr řídí, kolikrát protokol TCP odešle jednoho segmentu dat (bez připojovacího segmentu) před poslední připojení. Časový limit opakovaného přenosu je dvojnásobný s jednotlivými po sobě jdoucích opakování připojení. Po obnovení odpovědí je vynulován. Na Base Hodnota časového limitu je dynamicky určena naměřeným časem na připojení.

Výchozí hodnota pro tuto položku registru je 5; dvojité tuto hodnotu 10 (Desítkově) (viz krok 2 výše). Pokud stále dochází k vypršení časového limitu připojení, zdvojovací znovu hodnotu 20 (desítkově).

Poznámka: Tato položka registru pouze snížit počet vypršení časového limitu výskytu chyb. Změny připojení k Internetu nebo směrovač může mít. má být provedeno úplné řešení problému.

Vlastnosti

ID článku: 191143 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Proxy Server 1.0 Standard Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Enterprise Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Standard Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Enterprise Edition
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbexpertiseinter kbmsifixme kbfixme kbprb kbmt KB191143 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:191143

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com