DirectX: Опис засобу діагностики DirectX

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 190900 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Якщо цієї статті не допомагають вашому пов'язаними з устаткуванням випуск, відвідайте наступний веб-сайті Microsoft, перегляньте інші статті про устаткування:
http://support.Microsoft.com/default.aspx/w98?SID=460
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У цій статті описано Діагностика Windows DirectX (Dxdiag.exe), що входить до складу Microsoft DirectX.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Діагностика Windows DirectX створено для надання допомоги Виправлення неполадок, пов ' язані з DirectX.

каталог вхідних повідомлень установки за промовчанням Dxdiag.exe для Microsoft Windows 2000 та Microsoft Windows XP є:
C:\Windows\System32
Щоб запустити Діагностика Windows DirectX, натисніть Почати, натисніть кнопку Запустити, тип dxdiag у регіоні Відкрити поле а потім натисніть кнопку Гаразд.

Нижченаведений список містить опис кожної вкладки в регіоні Діагностика Windows DirectX діалогове вікно.

Система

На Система закладка надає систему інформацію про ваш комп’ютер-зразок і визначає версію DirectX, інстальованої на вашому комп’ютер-зразок.

DirectX файлів

На DirectX файлів вкладка містить ім'я файлу та Номер версії для кожного файлу DirectX, інстальованої на комп'ютері, як Ну як ім'я файлу та багато спільних файлів, які використовуються, номер версії на ігри, які працюють під DirectX.

Якщо діагностики DirectX Засіб виявляє проблеми з DirectX файл, з'явиться попередження в регіоні коментар до обговорення поле.

Відображення 'N'

('N' кількість фізичних дисплея пристрою.)

На Дисплей вкладка містить список поточних параметрів дисплея і дозволяє Ви вимкнути DirectDraw, Direct3D і прискорення текстур AGP. Ця вкладка також дозволяє приймальні випробування DirectDraw і Direct3D. Прийняття цих випробувань вказує що виконавчі файли графіки DirectX, інстальовані та операційні правильно. Це не всеосяжне випробування відображення устаткування комп'ютера.

На Дисплей вкладку також містить список доступних пам'яті вашого пристрою та можу сказати вам, якщо ваш драйвер відео має пройшло Microsoft's Windows апаратного забезпечення якості Labs (WHQL) приймальні випробування режим перевірки чи на Б WHQL логотип має значення Так або Ні.

Примітка Dxdiag.exe не вдалося повідомити про пам'ять, що використовується в той Вільний час, Вона починається. Таким чином, це не рідкість побачити менше пам'яті, повідомила, ніж ваш відеоадаптер насправді має.

Якщо Діагностика Windows DirectX виявляє проблема з параметрів відображення, з'явиться попередження в регіоні коментар до обговорення поле.

Звук

На Звук Вкладка відображає поточний звук настройки і дає змогу перевірити DirectSound. На Звук Вкладка можу сказати вам, якщо ваші аудіо драйвера є "підпис" - який вказує на те, що він має пройшло Microsoft's Windows апаратного забезпечення якості Labs приймальні випробування режим.

Повзунок рівень прискорення звук устаткування застосовується для усунення аудіо глюки які можуть спричинятися деякі аудіо драйверів. Скорочення прискорення на один Notch і повторного приймальні випробування застосунок є кращим способом усунення DirectSound зі звуком. Знизити рівень звуку апаратного прискорення від за промовчанням "повне прискорення" може вимкнути додаткові аудіо Обробка методи, такі як 3D-spatialization з функціонування.

Якщо Діагностика Windows DirectX виявляє проблему з настройки звуку на попередження у полі приміток.

Музика

На Музика Вкладка відображає поточний MIDI настройки і дає змогу перевірити DirectMusic компонент DirectX.

Якщо Діагностика Windows DirectX виявляє проблеми з DirectMusic, на попередження у полі приміток.

Примітка DirectMusic є новим компонентом, включені в DirectX 6.1.

Введення

Вкладці ввід списками вхідних пристроїв, підключених до комп'ютера і вводу драйверів, інстальованих на комп'ютері.

Якщо в DirectX Діагностика Windows виявляє проблему з пристрій вводу або пристрій вводу драйвер, попередження відображаються в полі приміток.

глобальна мережа

На глобальна мережа вкладці перелічено зареєстрованих DirectPlay Постачальники послуг. Це підключення методів, які будуть DirectPlay провадити діяльність. Помилка в реєстрі тут зазвичай може бути вирішено повторна інсталяція DirectX.

Зареєстрованих Lobyable DirectPlay Розділ додатків списки всіх програм, які інформують DirectX, вони будуть використовувати DirectPlay для своїх потреб мережі зв'язок "один-до-одного". Реєстр Помилка тут зазвичай може бути вирішена шляхом видалення та переінсталяція що застосування.

DirectPlay випробування відкриває вікно чату над DirectPlay за допомогою параметрів вказано. Системи, які не можна успішно спілкуватися з одним ще один тут майже напевно буде не вдалося встановити мережне підключення протягом гри.

Якщо Діагностика Windows DirectX виявляє проблеми з DirectPlay постачальника послуг або додаток, попередження відображаються в поле примітки.

Більше допомоги

Якщо ви не можете вирішити вашу проблему DirectX за допомогою попереднього Виправлення неполадок вкладок, ви можете використовувати в Більше допомоги TAB Продовжити виправлення неполадок питання.

Нижченаведений список містить на опис можливостей кожної кнопка на на Більш Допомога табуляції:
 • Усунення проблем:
  На Усунення проблем: Кнопка запускає засіб виправлення неполадок DirectX.
 • Звук
  На Звук кнопка запускає Відтворюється звуку Виправлення неполадок.
 • MSInfo
  На MSInfo кнопка запускає Msinfo32. exe, утиліту, яка збирає система відомості про комп ' ютер. Файл, створений Msinfo32. exe може бути направлений до технічної підтримки Microsoft до допомогти вирішити наполегливий питання.
 • Перевизначити
  На Перевизначити Кнопка зміни DirectDraw частоту оновлення.
Примітка корпорація Майкрософт рекомендує змінювати частоту DirectDraw як Генеральний Усунення несправностей.

Властивості

Номер статті: 190900 - Востаннє переглянуто: 6 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Windows Millennium Edition
Ключові слова: 
kbtshoot kbdisplay kbsound kbnetwork kbinfo kbui kbmt KB190900 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 190900

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com