Chybová zpráva "SU0013" spuštění instalace v počítači Toshiba Tecra

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 188166 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Spusťte instalaci systému Windows 98 na počítači Toshiba Tecra může se zobrazit následující chybová zpráva:
SU0013

Instalační program nemohl vytvořit soubory na spouštěcí jednotce a nemůže nastavit systém Windows. Pokud máte systém souborů HPFS nebo WINDOWSNT, musíte vytvořit spouštěcí oddíl MS-DOS. Pokud máte LANtastic serveru nebo SuperStor komprese, zakázání před spuštěním instalace.

Příčina

Některé počítače Toshiba Tecra byly dodány s nesprávné informace v tabulce oddílů pevného disku. Výsledkem je instalační program zjistí problém s pevného disku. V tomto případě tabulka oddílu označuje rozšířené INT13 volání nejsou k dispozici. Běžný INT13 volání pracovat pouze v reálném (nebo MS-DOS) režimu.

Řešení

Spusťte instalaci systému Windows 98 ze systému MS-DOS.

Další informace

Počítače Toshiba Tecra jsou dodávány s pevný disk rozdělen do dvou logické jednotky: jednotku 2 gigabajty (GB) pomocí systému souborů FAT16 C a 2,75 GB jednotku D pomocí systému souborů FAT32.

Instalace systému Windows 98 ověří integritu systému souborů na jednotce, ve kterém je právě nainstalován pomocí volání BIOS INT13 pro čtení nezpracovaných sektory z disku. Tabulka oddílu v některých počítačích Tecra zabraňuje tyto volání z pracovní.

V závislosti na informace v tabulce oddílů nebo hodnoty vrácené ze BIOS instalace pomocí pravidelných INT13 volání nebo rozšířené volání INT13. Rozšířené INT13 volání nejsou k dispozici v tomto případě označuje tabulky oddílu [SUWIN:IsExtendedInt13() vždy vrátí hodnotu NEPRAVDA] protože indikátor systému v oddílu tabulky pro jednotka C: je 0x06, která označuje-FAT32 jednotce systému souborů. Běžná volání INT13 však pracovat v reálném režimu. Volání v chráněném režimu vrátí neplatná data, například na přední vyrovnávací paměti několik náhodné znaky a slova systémem postupně z 0x05 0xFF a spuštění přes znovu.

Vlastnosti

ID článku: 188166 - Poslední aktualizace: 11. ledna 2015 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbhardware kbprb kbsetup KB188166 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:188166

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com