"403.7 zakázané: vyžaduje sa certifikát klienta" chyba pri otváraní webovej služby IIS

Preklady článku Preklady článku
Poznámka: Cieľová skupina pre tento článok je správcov webových stránok alebo webové vývojárov. Ak koncový používateľ, ktorý sa vyskytol tento problém, odporúčame, požiadajte správcu lokality návod na získanie certifikátu klienta správne.

Obsah tohto článku

Show all imageZobraziť všetkoHide all imageSkryť všetko

Príznaky

Máte web, ktorý je hostiteľom na Internet Information Services (IIS). Keď prejdete na webovú lokalitu v prehľadávači, môže sa zobraziť chybové hlásenie podobné nasledujúcemu:

Chyba HTTP 403
403.7 zakázané: Vyžaduje sa certifikát klienta

Príčina

Táto chyba sa vyskytuje, keď webovú lokalitu požaduje certifikát klienta a klient ani neposkytuje jeden alebo certifikát dostali klientsky prehľadávač zamietnutá. Klientske certifikáty sú druh Secure Sockets Layer (SSL) certifikátu zvyčajne používa na identifikáciu používateľa alebo počítača na webovej stránke.

Nasledujú niektoré príčiny tohto problému:
 • Koreňový certifikát (certifikačná autorita certifikát) certifikát klienta nie je nainštalovaný v počítači so službou IIS.
 • Platnosť certifikátu klienta uplynula alebo nedosiahne efektívny čas.
 • Certifikát klienta bol zrušený.
 • Žiadny platný certifikát klienta je k dispozícii, alebo potenciálne platný certifikát klienta nie je priradený súkromný kľúč inštalované.

Riešenie

Pre koncových používateľov

V závislosti od príčiny problému, vyskúšajte nasledujúce riešenia:
 • Ak nemáte certifikát klienta lokality a budete potrebovať, obráťte sa na správcu lokality pokyny.
 • Skontrolujte dátum a čas certifikátu. Ak sa skončila platnosť certifikátu, obráťte sa na správcu lokality pokyny.

Pre správcov lokality

Poznámka: Overenie certifikátu klienta môžu byť povolené, ak nie je potrebné. Ak je určený len na požadovanie TLS/SSL komunikácia, musíte len certifikát servera. Overenie certifikátu klienta môžete vypnúť pomocou riešení v "HTTP Error 403.7 - zakázané" chyba pri spustení webovej aplikácie hosťovanej na serveri so službou IIS 7.0.

Skontrolujte, či server službou IIS považuje certifikát platný

 1. Export certifikátu.CER súbor.
 2. Kópia.CER súbor na server so službou IIS.
 3. Otvoriť.CER súbor na serveri so službou IIS.
 4. Pozrite karta certifikačná cesta. Ak sa nezobrazia všetky certifikáty v reťazci bez červený krížik"" certifikačnú reťaz je dôveryhodný počítač. Ak koreňová certifikačná autorita červený krížik proti, pokračujte ďalším krokom postupu.

Manuálne nainštalovať koreňový certifikát certifikačná autorita

Ak chcete vyriešiť tento problém, koreňová certifikačná autorita certifikačnej nainštalovať manuálne. Ak to chcete urobiť, postupujte nasledovne:
 1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na položku spustiť, napíšte mmca kliknite na tlačidlo OK.
 2. V ponuke súbor kliknite na položku Pridať alebo odstrániť modul.
 3. Pridanie alebo odstránenie modulov dialógové okno, vyberte Certifikátydostupných modulova kliknite na tlačidlo pridať.
 4. V modul, vyberte konto, dvakrát kliknite na tlačidlo Dokončiť a kliknite na tlačidlo OK.
 5. Pod Koreň konzolyrozbaľte Certifikáty (lokálny počítač).
 6. Rozbaľte Dôveryhodné úrady pre vydávanie základnýcha potom kliknite na položku Certifikáty.
 7. Vyberte Všetky úlohya kliknite na tlačidlo Import....
 8. Kliknite na tlačidlo ďaleja prejdite na umiestnenie uloženia súboru certifikátu Root CA .
 9. Po výbere certifikátu dvakrát kliknite na tlačidlo ďalej a potom kliknite na tlačidlo Dokončiť.
Poznámka: Sprostredkujúca CA certifikáty by mal byť nainštalovaný v priestore Strednej certifikačných autorít , nie v ukladacom priestore Dôveryhodné koreňové certifikáty . Všetky certifikačná autorita certifikát, ktorého vydané vvydané hodnoty nie sú rovnaké (a teda certifikát nie je v hornej časti hierarchie) sa označuje ako "sprostredkujúca CA."

Odkazy

Informácie o tomto článku

ID článku: 186812
Posledná revízia: 25. decembra 2014
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:: Microsoft Internet Information Server 3.0, Microsoft Internet Information Server 4.0, Microsoft Internet Information Services 5.0, Microsoft Internet Information Services 6.0, Microsoft Internet Information Services 7.0, Microsoft Internet Information Services 7.5
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 186812
Chcete odoslať pripomienky k tomuto článku?
 
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.