Sistem Dosyası Denetleyicisi aracının (Sfc.exe) açıklaması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 185836 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Not: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sorun giderme bilgileri içermemektedir. Bilgi, bu makalede anlatılan sorun giderme için arama yapıyorsanız, Microsoft Bilgi Bankası aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesinde listelenen anahtar sözcükleri kullanarak yeniden ara:
242450Microsoft Bilgi Bankası Anahtar Sözcükler ve Sorgu Sözcükleri Kullanılarak Nasıl Sorgulanır
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Windows 98'deki Sistem Dosyası Denetleyicisi aracı anlatılmaktadır.

Daha fazla bilgi

Sistem Dosyası Denetleyicisi'ni, bozuk veya sistem dosyalarının değiştirilmesini ve özgün Windows 98 dosyaları eşleşen tüm dosyaları Değiştir, ister denetler.

Sistem Dosyası Denetleyicisi'ni başlatmak için aşağıdaki adımları izleyin:
  1. Başlat ' ı tıklatın, Programlar ' ın üzerine gidin, Donatılar ' ın üzerine gelin, Sistem Araçları ' nın üzerine gelin, Sistem Bilgileri'ni tıklatın ve sonra Sistem Dosyası Denetleyicisi'niAraçlar menüsünden Seçenekler'i tıklatın.
  2. Aşağıdaki seçeneklerden birini tıklatın:
    Değişmiş dosyalar için tarama
    Yükleme diski bir dosya ayıkla
    Not: Ayıkla bir dosya yükleme disketten ' ı tıklatın, dosyayı ayıklamak istediğiniz belirtebilirsiniz.

  3. Sistem Dosyası Denetleyicisi'ni ayarları kullanmak, Tamam ' ı tıklatın ve sonra da <a2>Başlat</a2>'ı tıklatın, istediğiniz yapılandırmayı seçin, Ayarlar ' ı tıklatın.
Windows 98'de Sistem Bilgisi aracını kullanma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
184075Microsoft Sistem Bilgisi (Msinfo32.exe) aracının açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 185836 - Last Review: 7 Mayıs 2007 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdiskmemory kbinfo KB185836 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:185836

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com