Popis nástroja Kontrola systémových súborov (Sfc.exe)

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 185836 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
POZNÁMKA: Tento článok je informačné len na použitie. Neobsahuje žiadne informácie o riešení problémov. Ak hľadáte informácie o riešení problémov, ktoré sa neuvádzajú v tomto článku, spustite vyhľadávanie v databáze Microsoft Knowledge Base použitím kľúčových slov uvedených v nasledovnom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
242450 How to Query the Microsoft Knowledge Base Using Keywords (Ako vyhľadávať v databáze Microsoft Knowledge Base pomocou kľúčových slov)
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Tento článok popisuje nástroj Kontrola systémových súborov v systéme Windows 98.

DALSIE INFORMACIE

Kontrola systémových súborov kontroluje poškodených alebo nahradené systémové súbory, a potom zobrazí výzva na nahradenie súborov, ktoré nezodpovedajú pôvodného systému Windows 98 súbory.

Chcete spustiť systémových súborov, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na položku Štart, ukážte na Programs, ukážte na Príslušenstvo, ukážte na Systémové nástroje, kliknite na tlačidlo Systémové informácie, a potom kliknite na tlačidlo Kontrola systémových súborov na Nástroje ponuka.
  2. Kliknite na jednu z nasledujúcich možností:
    Vyhľadať zmenené súbory
    Extrahovanie jedného súboru z inštalačnej diskety
    POZNÁMKA: Ak kliknete na Extrahovanie jedného súboru z inštalačnej diskety, môžete určiť súbor, ktorý chcete extrahovať.

  3. Kliknite na položku Nastavenie, kliknite na konfiguráciu, ktorý chcete použiť v Kontrola nastavenia systému súborov, kliknite na tlačidlo ok, a potom kliknite na tlačidlo Štart.
Ďalšie informácie o používaní nástroja Systémové informácie v systéme Windows 98, kliknite na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
184075 Popis nástroja systému Microsoft informácie (Msinfo32.exe)

Vlastnosti

ID článku: 185836 - Posledná kontrola: 19. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbdiskmemory kbinfo kbmt KB185836 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:185836

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com