Popis nástroje Kontrola systémových souborů (Sfc.exe) (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 185836 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Poznámka: Tento článek je pouze informativní. Neobsahuje žádné informace o řešení potíží. Pokud hledáte informace o odstraňování potíží, které nejsou zmíněny v tomto článku, vyhledejte Microsoft Knowledge Base znovu pomocí klíčových slov, které jsou uvedeny v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
242450Jak vyhledávat ve znalostní bázi Microsoft Knowledge Base pomocí klíčových slov
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek popisuje nástroj v systému Windows 98.

Další informace

Kontrola systémových souborů zkontroluje pro poškozen nebo nahrazeny soubory systému a vyzve vás k nahrazení souborů, které neodpovídají původní soubory systému Windows 98.

Chcete-li spustit nástroj Kontrola systémových souborů, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Příslušenství, přejděte na položku Systémové nástroje, klepněte na položku Systémové informace a klepněte v nabídce NástrojeKontrola systémových souborů.
  2. Klepněte na jednu následujících možností:
    Skenování pro změněné soubory
    Extrahovat jeden soubor z instalační disk
    Poznámka: Pokud klepnete na tlačítko Extrahovat jeden soubor z instalační diskety, můžete zadat soubor, který chcete extrahovat.

  3. Klepněte na příkaz Nastavení, zvolte konfiguraci, kterou chcete použít Nastavení Kontrola systémových souborů, klepněte na tlačítko OK a potom klepněte na tlačítko Start.
Další informace o použití nástroje Systémové informace Windows 98 klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
184075Popis nástroje Systémové informace (Msinfo32.exe)

Vlastnosti

ID článku: 185836 - Poslední aktualizace: 7. května 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbdiskmemory kbinfo KB185836 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:185836

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com