Ako nainštalovať a odstrániť rýchlych opráv s Hotfix.exe

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 184305 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Hotfix.exe je nástroj, používané v zariadení rýchlych opráv systému Windows NT. A Rýchla oprava je kolekciou jedného alebo viacerých súborov, ktoré možno použiť na systém s cieľom opraviť problém.

Hotfix.exe podporuje nasledovné prepínače:

Rýchla oprava [-y] [-f] [-n] [-z] [-q] [-m] [-l]
-y vykonať odinštalovať (iba s -m alebo - q)
-f účinnosti apps uzavreté na úrovni vypnutia
-n nevytvárajú odinštalovať adresár
-z Nereštartovať Ak aktualizácia dokončí
-q ticho alebo Chyba automatickej režim s žiadne používateľské rozhranie
(tento prepínač je nadmnožinou -m)
-m neobsluhovanom režime s užívateľským rozhraním
-l zoznamu nainštalované rýchle opravy
Ak chcete zobraziť dostupné prepínače, zadajte jeden z nasledovných príkaz Príkazový riadok:
   hotfix /?
   hotfix /help
   hotfix /h
				

DALSIE INFORMACIE

Keď nainštalujete systém Windows NT rýchlu opravu, informácie o rýchlej oprave je uložené v databáze registry nasledujúci kľúč:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Hotfix\<kbarticlenumber></kbarticlenumber>
V tomto kľúči, <kbarticlenumber>je číslo článku Microsoft Knowledge Base, spojené s najmä rýchlu opravu. </kbarticlenumber>Dôležité upozornenie Na konci procesu inštalácie, môže sa zobraziť výzva na reštartovanie počítača.

Inštalácia na rýchlu opravu obchody odinštaluje informácie skrytého priečinok s názvom %SystemRoot%\$NtUninstall<kbarticlenumber>$. </kbarticlenumber>

Vykonajte nasledovné kroky na odinštalovanie rýchlu opravu systému Windows NT:
  1. Extrahovať súbory v rámci rýchlu opravu. Vykonáte to Skopírujte pôvodný súbor do dočasného priečinka a zadajte názov je rýchla s "/ x" prepínač. Napríklad extrahovať rýchla oprava nazýva HotfixA bez príkazového riadka inštalácie súborov, zadajte nasledujúce:hotfixa /x
  2. Do príkazového riadka zadajte nasledujúce:Rýchla oprava -y
Ak viacerých rýchlych opráv nahradiť ten istý súbor, musíte odstrániť najviac nedávno nainštalovaný rýchlu opravu najprv s cieľom úspešne vrátiť váš systém do pôvodného stavu. Predpokladajme napríklad, HotfixA a HotfixB nahradiť ten istý súbor a inštalujte pred HotfixB HotfixA. Ak ste chcú sa vrátiť váš systém stav inštaláciou z HotfixA, musíte odinštalovať HotfixB pred odinštalovaním HotfixA.

Poznámka: Reťazenie viacerých rýchlych opráv spoločne pre inštaláciu v rovnakom čase nie je podporované. Závislosti a problémy s časovaním môže spôsobiť rýchlych nie je nainštalovaný správne.

Dôležité upozornenie Ak plánujete preinštalovať systém Windows NT 4.0 aktualizácia z akéhokoľvek dôvodu, musíte najprv odstrániť danej aktualizácie. Preinštalovanie aktualizáciu bez prvej odstránenia danej aktualizácie kazí záložné informácie, ako sú napríklad súbory a databázy registry keys a robí aktualizácie prakticky uninstallable.

Hotfix.exe je súčasťou každej rýchlej opravy môžete prevziať z ftp spoločnosti Microsoft stránka (ftp.microsoft.com). Môžete nájsť ďalšie informácie o špecifických rýchlych na nasledujúcej lokalite spoločnosti Microsoft:
FTP://FTP.Microsoft.com/bussys/Winnt/Winnt-public/fixes/
Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
262841Prepínače príkazového riadka pre balíky na aktualizáciu softvéru systému Windows (Toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine.)

Vlastnosti

ID článku: 184305 - Posledná kontrola: 18. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
Kľúčové slová: 
kbproductlink kbhowto kbmt KB184305 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:184305

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com