תיאור הכלי בודק הרישום של Windows (Scanreg.exe)

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 183887
הרחב הכל | כווץ הכל

On This Page

תקציר

כאשר תפעיל את המחשב בהצלחה, הכלי ' בודק הרישום של Windows ' (Scanreg.exe) יוצר גיבוי של מערכת הקבצים ומידע התצורה של הרישום (כולל מידע אודות חשבונות משתמשים, איגודי פרוטוקול, הגדרות תוכניות תוכנה, העדפות המשתמש) יומי פעם אחת. הקובץ system, user. dat, לכלול קבצים המגבה בודק הרישום של Windows System. ini ו- win. ini. מאמר זה מתאר את הכלי ' בודק הרישום של Windows.

מידע נוסף

בודק הרישום של Windows במערכת הרישום עבור סורק באופן אוטומטי ערכים לא חוקיים ובלוקי נתונים ריק כאשר הוא מופעל. אם לא חוקי הם ערכי הרישום מזוהה, בודק הרישום של Windows באופן אוטומטי שחזור הגיבוי של היום הקודם. פעולה זו היא שוות ערך להפעלת הפקודה scanreg /autorun משורת פקודה. אם אין גיבויים זמינים, בודק הרישום של Windows מנסה לבצע תיקונים הרישום. פעולה זו היא שוות ערך להפעלת הפקודה scanreg /fix משורת פקודה. אם הרישום מכיל יותר מ- 500 KB של בלוקים של נתונים ריק, בודק הרישום של Windows ממטב אותו באופן אוטומטי.

תוכנית ההתקנה של Windows מפעילה את הכלי ' בודק הרישום של Windows ' כדי לוודא את התקינות של הרישום קיים לפני ביצוע שדרוג. אם הוא מזהה הרישום פגום, הוא מנסה לפתור אותה באופן אוטומטי.

מצב מוגן לגירסת הכלי ' בודק הרישום של Windows ' (Scanregw.exe) ליצור גיבוי של מערכת הקבצים ולסרוק את הרישום עבור ערכים לא חוקיים. אם מזוהים ערכים לא חוקיים, הוא מפנה לגירסה מסוג מצב אמיתי של הכלי ' בודק הרישום של Windows (Scanreg.exe) עבור פתרון.

באפשרותך להגדיר בודק הרישום של Windows בקובץ Scanreg.ini. ההגדרות שבאפשרותך להגדיר כוללות:
  • הפעלה או ביטול של הכלי
  • מספר הגיבויים נשמרים (לא יותר מאשר חמש מומלצת)
  • המיקום של תיקיית גיבוי
  • הגדרות כדי להוסיף קבצים נוספים ערכת הגיבוי
לקבלת מידע נוסף אודות הקובץ Scanreg.ini, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
183603 כיצד להתאים אישית את הגדרות בודק הרישום
כדי להפעיל את הכלי ' בודק הרישום של Windows, לחץ על התחל, לחץ על הפעלה, הקלד scanregw.exe בתיבה פתח ולאחר מכן לחץ על אישור.

הערה: כדי להשתמש בכלי ' בודק הרישום של Windows עם הפרמטר/שחזור , עליך להפעיל את הכלי משורת פקודה פועל מחוץ ל- Windows. כאשר תעשה זאת, באפשרותך לבחור עד חמישה גיבוי קבצי הרישום המפורטים לשחזור.

כדי לשחזר קבצים בודדים

כדי לשחזר קבצים בודדים, בצע את הפעולות הבאות:
  1. לחץ על התחל, הצבע על חיפושולאחר מכן לחץ על קבצים או תיקיות.
  2. בתיבה בשם , הקלד rb0*.cab, ולאחר מכן לחץ על חפש כעת.
  3. לחץ פעמיים על קובץ ה-cabinet המכילה את הקובץ שברצונך לשחזר.
  4. לחץ לחיצה ימנית על הקובץ שברצונך לשחזר, לחץ על חילוץולאחר מכן בחר את התיקיה בה הקובץ החדש הוא למקם. Microsoft ממליצה למקם את הקובץ בתיקייה Temp.
  5. הפעל מחדש את המחשב במצב MS-DOS (ב- Windows Millennium Edition, הדבר דורש הפעלה מחדש עם דיסק הפעלה למערכת Windows Millennium Edition).
  6. העתק את הקובץ שחילצת לתיקיה המתאימה. שים לב קבצי. dat הרישום מסומנים בדרך כלל כתוצאה ומוסתרים לקריאה בלבד, כך שעליך להשתמש את שני קיים attrib פקודות העתק כדי להחליף את הקובץ עם אחד שחולצו לאחרונה.

בעיות מוכרות עבור בודק הרישום של Windows

אם הרישום מכיל ערך המפנה קובץ (כגון. vxd קובץ) אשר אינו קיים עוד, לא יתוקן על-ידי הרישום של Windows בודק. שגיאות כאלה לא לגרום לנזק בדרך כלל, ו ניתן להסיר באופן ידני את הערך. לקבלת מידע נוסף אודות שגיאות כאלה, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
132008 הודעת שגיאה: אין אפשרות למצוא קובץ התקן עשויים להיות נחוצים...
כמות הזיכרון הרגיל הנדרש על-ידי בודק הרישום של Windows נקבע לפי גודל הרישום שלך. בודק הרישום של Windows עשוי לדרוש 580 KB ומעלה של זיכרון רגיל ללא תשלום כדי להשלים את תהליך התיקון. אם תיתקל בהודעת שגיאה "די זיכרון", למטב את הזיכרון הרגיל ללא תשלום. לקבלת מידע נוסף אודות מיטוב הזיכרון, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
134399 כיצד להגדיל את זיכרון רגיל עבור תוכניות מבוססות DOS
הערה: זיכרון מורחב נדרש עבור בודק הרישום של Windows לפעול כראוי, כך שהוא אינו פועל בעת הפעלת המחשב באמצעות האפשרות בטוח מצב שורת הפקודה בלבד . חריגה מכלל זה הוא בפקודה scanreg /restore היא הפונקציה Scanreg היחיד שיכול להפעיל ללא זיכרון מורחב.

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף אודות בוררי שורת הפקודה בודק הרישום, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
184023 בוררי שורת הפקודה לכלי בודק הרישום

מאפיינים

Article ID: 183887 - Last Review: יום רביעי 19 יוני 2013 - Revision: 1.0
מילות מפתח 
kbenv kbinfo kbmt KB183887 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 183887

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com