OL98: Jak najít a spustit nástroj pro opravu doručené pošty

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 181167 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Nástroj pro opravu doručené pošty (Scanpst.exe) je nástroj pomáhá při opravě problémů souvisejících se soubory osobních složek (.PST soubory). Nástroje pro opravu doručené dodávána se systémem Microsoft Windows 95 a také na disk CD-ROM Office 97.

Další informace

Nástroje pro opravu doručené je automaticky nainstalován s všechny možnosti instalace Outlook 98. Použití nástroje, klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Příslušenství, přejděte na položku Systémové nástroje a klepněte na položku Nástroje pro opravu doručené.

Odkazy

Další informace o použití nástroje pro opravu doručené pošty klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
171371OL97: Pomocí nástroje pro opravu doručené obnovení úložiště zpráv

Vlastnosti

ID článku: 181167 - Poslední aktualizace: 11. dubna 2001 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto KB181167 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:181167
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com