Помилка браузера Internet Explorer про вичерпання часу очікування на з’єднання за відсутності відповіді сервера

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 181050 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

Якщо під час підключення до веб-сайту протягом певного часу браузеру Internet Explorer не повертається інформація, може з’явитися одне з наведених нижче повідомлень про помилку.

Повідомлення про помилку 1
Час очікування підключення вичерпано: помилка 10060 браузера Microsoft Internet Explorer.
Повідомлення про помилку 2
Браузеру Internet Explorer не вдалося відкрити веб-сайт <веб-адреса>. Час, відведений на операцію, вичерпано.
Повідомлення про помилку 3
Не вдалося відобразити сторінку. Не вдалося знайти сервер, або помилка DNS.

ПРИЧИНА

Браузер Internet Explorer установлює обмеження часу очікування на повернення даних від сервера. За промовчанням установлено такі обмеження часу очікування:
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Internet Explorer 4.0 та Internet Explorer 4.015 хвилин
Internet Explorer 5. x та Internet Explorer 6.x60 хвилин
Internet Explorer 7 та Internet Explorer 860 хвилин

Якщо на сервері виникли проблеми, браузер Internet Explorer не чекатиме безкінечно, доки сервер поверне дані.Застосунки, які безпосередньо використовують інтерфейс прикладних програм WinINet, матимуть такі значення ReceiveTimeout:

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
WinINet.dll версії 4.x5 хвилин
Wininet. dll версій 5.x і 6.x60 хвилин
WinINet.dll версій 7.x і 8.x30 секунд

Версію WinINet.dll можна дізнатися в каталозі %windir%\system32.
РОЗВ'ЯЗАНН

Якщо сторінка не відкривається через кілька хвилин, багато користувачів вважають, що виникла проблема, і зупиняють процес. Тому процеси сервера слід спроектувати таким чином, щоб дані поверталися приблизно протягом п’яти хвилин і користувачі не чекали довго.

Зазвичай можна розбити довгі процеси на менші частини. Сервер також може повертати дані про стан, щоб надавати користувачам оновлені відомості про процес. Крім цього, можна створити довгий серверний процес, який використовуватиме повідомлення або асинхронний підхід. Він негайно повертатиме дані користувачу, щойно завдання буде надіслано, а потім повідомлятиме користувача про завершення довгого процесу на сервері.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Увага! Цей розділ, спосіб або завдання містить відомості про внесення змін до реєстру. Неправильне змінення реєстру може призвести до серйозних проблем. Тому будьте уважні, виконуючи ці кроки. Перш ніж вносити зміни, обов’язково створіть резервну копію реєстру. Якщо виникне проблема, його можна буде відновити до попереднього стану. Докладні відомості про створення резервної копії та відновлення реєстру див. в цій статті бази знань Microsoft:
322756 Створення й відновлення реєстру в ОС Windows (може бути англійською мовою)
Хоча корпорація Майкрософт не рекомендує такий підхід, але можна змінити значення за промовчанням для параметра часу очікування у браузері Internet Explorer.

Щоб автоматично змінити час очікування за промовчанням для браузера Internet Explorer на 5 хвилин, перейдіть до розділу Автоматичне виправлення. Щоб вирішити цю проблему самостійно, перейдіть до розділу Самостійне виправлення.

Автоматичне виправленняЩоб вирішити цю проблему автоматично, натисніть кнопку Fix it або виберіть посилання під нею. У діалоговому вікні Завантаження файлу натисніть кнопку Виконати та дотримуйтесь інструкцій майстра Fix it.


Вирішити проблему
Microsoft Fix it 50600

Примітки
 • Це автоматичне виправлення змінює параметр часу очікування за промовчанням для браузера Internet Explorer на 5 хвилин.
 • Цей майстер може бути лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення працює також для інших мовних версій Windows.
 • Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, рішення Fix it можна зберегти на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустити на потрібному комп’ютері.

Після цього перейдіть до розділу Чи вирішено проблему?Самостійне виправлення

Щоб змінити параметр часу очікування за промовчанням у браузері Internet Explorer 4.0 із пакетом оновлень 1 (SP1) або новішої версії, виконайте такі дії:
 1. Запустіть редактор реєстру.
 2. Знайдіть такий підрозділ реєстру:
  HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings
 3. У цьому підрозділі додайте запис "4 байти" ReceiveTimeout, який має значення (<кількість секунд>)*1000. Наприклад, якщо час очікування має становити 8 хвилин, установіть таке значення запису ReceiveTimeout: 480 000 (<480>*1000).
 4. Перезавантажте комп’ютер.
Примітка. Цей параметр використовується як новий глобальний час очікування у браузері Internet Explorer та інших застосунках WinINet.

Чи вирішено проблему?

 • Переконайтеся, що проблему вирішено. Якщо проблему вирішено, роботу з цим розділом можна завершувати. Якщо проблему не вирішено, можна звернутися до служби підтримки.
 • Будемо вдячні за ваш відгук. Щоб надіслати відгук або повідомити про будь-які проблеми з цим рішенням, залиште коментар у блозі Автоматичне виправлення або надішліть нам повідомлення електронною поштою.

ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості про розробку інтернет-рішень для браузера Internet Explorer, відвідайте наведені нижче веб-сайти корпорації Майкрософт.
http://msdn.microsoft.com/ie/

http://support.microsoft.com/iep
Note This is a "FAST PUBLISH" article created directly from within the Microsoft support organization. The information contained herein is provided as-is in response to emerging issues. As a result of the speed in making it available, the materials may include typographical errors and may be revised at any time without notice. See Terms of Use for other considerations.

Властивості

Номер статті: 181050 - Востаннє переглянуто: 27 лютого 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0
 • Windows Internet Explorer 7
 • Windows Internet Explorer 8
Ключові слова: 
kbenv kberrmsg kbnavigation kbprb kbmsifixme kbfixme KB181050

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com